MSI Alpha 17 alınır mı?

Bilgisayar mühendisliğini bitirdim. Acaba mühendislik programlarında nasıl bir sorun çıkartıyormuş?
Genel olarak Nvidia kartlarla optimize olan grafik programlarını çalıştırırken muadili Nvidia kartından (2060) daha düşük performans veriyormuş hocam.

Bilgisyar mühendisi çok üst düzey ekran kartı gerektirmez 5 bin tl lik bir laptop bile işini görür.
Normal mühendis programları kullanılmıyor herhalde zaten hocam Alpha 17 sıkıntı çıkarmaz mı dersiniz?
Normal mühendis programları kullanılmıyor herhalde zaten hocam Alpha 17 sıkıntı çıkarmaz mı dersiniz?
@Radeon RX 5500M Hocam bir sorum daha olacak. Isınma oluyor mu fazla ve boşta fanlar sesli çalışıyor mu? Galiba Alpha 17 alacağım aklıma yattı tabii stoklar bitmezse.

Son düzenleme:
@Radeon RX 5500M Hocam bir sorum daha olacak. Isınma oluyor mu fazla ve boşta fanlar sesli çalışıyor mu? Galiba Alpha 17 alacağım aklıma yattı tabii stoklar bitmezse.

Legion 5 gibi düşünebilirsiniz hocam, 4 fan çıkışı var. MSI soğutması hem de. Gayet güzel sonuç veriyor.

Alpha serin çalışır.

Sanırım sonradan etiketlediniz. Böyle olduğunda etiket gitmeyebildiği için bir de ben etiket atayım: @Radeon RX 5500M

Evet hocam etiket gelmemiş sağ olasın.

Legion 5 gibi düşünebilirsiniz hocam, 4 fan çıkışı var. MSI soğutması hem de. Gayet güzel sonuç veriyor.

Evet hocam etiket gelmemiş sağ olasın.
Tamamdır hocam teşekkürler cevabınız için.
Tüh para iade edildi ama stoklar bitmiş neyse yapacak birşey yok.

Son düzenleme:
Alınır, merak ettiğiniz bir şeyi varsa cevaplayabilirim:)

Hocam ben de bu bilgisayardan almak istiyorum ama işlemcisini ben RX6600 diye buldum. RX6600'ün NVIDIA tarafında rakibi kimdir? Ayrıca Lenovo Ideapad Gaming 3 ve Acer Nitro 5 de seçeneklerim arasında, hangisi daha uygun olur (1000-2000TL fiyat farkı problem değil)

Geri
Yukarı