MSI Alpha 17 B5EEK-005XTR hoparlörde cızırtı sesi

kinqofkinq12

Hectopat
Bende bu cihazdan var diğer kullanan arkadaşlarda kullanımda sorunları var mı? Bende bir sorun var ve kronik mi diye merak ediyorum:
Hoparlörden cızırtı geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu cihazdan var diğer kullanan arkadaşlarda kullanımda sorunları var mı? Bende bir sorun var ve kronik mi diye merak ediyorum:
Hoparlörden cızırtı geliyor.
Ses sürücünü güncelle.

Ses sürücünü güncelle.
Güncelledim fakat bu cihazın güncel sürüleri olduğuna emin değilim. Msi n ke
Hoparlöre toz veya kir kaçmış olabilir. Ya da darbe gelmiştir. Ses sürücülerini güncellemeyi de dene.
Alalı 1 ay olmadı daha. Ayrıca ben cihazı aldığımda ilk açtığımda da hoparlörde aynı sorun vardı. Servise gönderdim. Değiştirdiler. Yine aynı sorun var . Servisle uğraşmak istemiyorum.

Güncelledim fakat bu cihazın güncel sürüleri olduğuna emin değilim. MSI n ke

Alalı 1 ay olmadı daha. Ayrıca ben cihazı aldığımda ilk açtığımda da hoparlörde aynı sorun vardı. Servise gönderdim. Değiştirdiler. Yine aynı sorun var. Servisle uğraşmak istemiyorum.

O zaman sürücü sorunu gibi. Bunlara sağ tıklayıp güncelleştirebilirsiniz;

1642148716464.png

Sağ tık>Sürücüyü Güncelleştir>Sürücüleri Otomatik olarak ara. Tamamlandıktan sonra yeniden başlat. Sizde bunlar farklı gözükebilir. Hepsine aynı işlemi yapın.

O zaman sürücü sorunu gibi. Bunlara sağ tıklayıp güncelleştirebilirsiniz;

Eki Görüntüle 1269490

Sağ tık>Sürücüyü Güncelleştir>Sürücüleri Otomatik olarak ara. Tamamlandıktan sonra yeniden başlat. Sizde bunlar farklı gözükebilir. Hepsine aynı işlemi yapın.
Baktım sürücüler güncel gözüküyor.

Baktım sürücüler güncel gözüküyor.

Hocam bu cihazdan ben de satın aldım cihaz güzel ama sürücüleri çok kafa ağrıtıyor bende pıt pıt diye sorun var ses patlaması şeklinde bir kere düzelttim şimdi cihaz değişti aynı modeliyle tabii sorun tekrar geldi ama bu sefer yapamadım.

Hocam bu cihazdan ben de satın aldım cihaz güzel ama sürücüleri çok kafa ağrıtıyor bende pıt pıt diye sorun var ses patlaması şeklinde bir kere düzelttim şimdi cihaz değişti aynı modeliyle tabii sorun tekrar geldi ama bu sefer yapamadım.
Vallaha hocam akışına bıraktım. Ben aldıgımda valorant oynarken bile sorun yaratıyordu. Sürekli oyundan atıyordu. O sorunda kayboldu. Değişik çözemedim bende. Amd sorunsalı sanırım. Bluetooth sürücüsü beni çok zorladı inanır mısın nefret ettim yani bluetoottan.

Mesela ben jack girişine kulaklık takıyorum sesi hem kulaklıktan veriyor hem dışarı. Bunlamı uğraşıcam ucuza bir ses kartı aldım. Bazı şeylerin sürücülerini bulamadım bende.

Vallaha hocam akışına bıraktım. Ben aldıgımda Valorant oynarken bile sorun yaratıyordu. Sürekli oyundan atıyordu. O sorunda kayboldu. Değişik çözemedim bende. AMD sorunsalı sanırım. Bluetooth sürücüsü beni çok zorladı inanır mısın nefret ettim yani Bluetooth'tan.

Mesela ben jack girişine kulaklık takıyorum sesi hem kulaklıktan veriyor hem dışarı. Bunlamı uğraşacağım ucuza bir ses kartı aldım. Bazı şeylerin sürücülerini bulamadım bende.

Evet garip garip komik problemleri var MSI Center açıyorum ekran tazeleme hızımı düşürüyor saçma sapan onun da çözümünü bulamadım bir de Bluetooth problemi diğer cihazımda da vardı sürekli sorunlu aygıt olarak gözüküyor böyle garip grup problemi çok cihaz güzel cihaz ama yazılım desteği illallah ettirdi. BIOS, Firmware güncellemelerini yapacağım ancak BIOS pilini de sıfırlamamı istiyor İngilizce kullanım kılavuzunda 30 saniye basın diyor sıfırlasam bir problem olur mu acaba?

Geri
Yukarı