MSI Alpha 17 CS:GO Donuyor

KubilayCansu

Hectopat
Daha fazla  
Alalı daha 1 ay falan oldu yeni sayılır. İçine pek bir şey de yüklemedim oyunlar Discord falan var. CS:GO rekabetçi giriyorum ve her maçta 2-3 defa takılma oluyor 1 saniye kadar. Bu sorunu yaşayan veya neden olduğunu bilen var mı? Benim için büyük bir sorun tam adam vuracakken oyun gidiyor ölüyorum.
@Radeon RX 5500M hocam sizin bir bilginiz var mı?

Son düzenleme:
Hocam biraz mahalle bilgisayarcısı gibi olacak, ama format attırın. Yazılımsal bir şey olduğu aşikar.

Ekranda anlık gitmelerde oluyordu onun için ayrı bir konu açmıştım onda da format önermişlerdi. Format şart sanırım :/

Hocam format deneyin olmazsa garantine gönderin. Eğer format düzeltmezse demek ki donanımsal bir sorun. Onada servis anca çözüm bulur.

Alalı daha 1 ay falan oldu yeni sayılır. İçine pek bir şey de yüklemedim oyunlar Discord falan var. CS:GO rekabetçi giriyorum ve her maçta 2-3 defa takılma oluyor 1 saniye kadar. Bu sorunu yaşayan veya neden olduğunu bilen var mı? Benim için büyük bir sorun tam adam vuracakken oyun gidiyor ölüyorum.

Driverleri one-click kurulum yapanlar bu sorunla karşılaşıyordu. One-click kurulum mu yaptınız?

Hocam driverla alakalı olabilir. DDU ile mevcut sürücüyü kaldırın, Alpha 17 driver sayfasındaki VGA sürücüsünü kurun. Çözülmezse format atarsınız.

Bende de aynı cihaz aynı problem var. Başka hiçbir oyunda hiçbir uygulamada sorun yaşamıyorum. Valorant 200 FPS gayet iyi, CS:GO 120 FPS. Başlatma seçenekleri, fps_max komutu, cl_forcepreload vs. hiçbiri işe yaramıyor. Hem düşük FPS alıyorum hem de drop yiyorum. Saatlerce Ark oynuyorum misal, fps kaybı sıfır. CS:GO'da FreeSync açık kapalı farketmiyor. Baktım olmuyor, saldım artık, oynamıyorum.

Bende de aynı cihaz aynı problem var. Başka hiçbir oyunda hiçbir uygulamada sorun yaşamıyorum. Valorant 200 FPS gayet iyi, CS:GO 120 FPS. Başlatma seçenekleri, fps_max komutu, cl_forcepreload vs. hiçbiri işe yaramıyor. Hem düşük FPS alıyorum hem de drop yiyorum. Saatlerce Ark oynuyorum misal, FPS kaybı sıfır. CS:GO'da FreeSync açık kapalı fark etmiyor. Baktım olmuyor, saldım artık, oynamıyorum.

Hocam, yüzünüz gülmedi yahu:(

Hocam, yüzünüz gülmedi yahu:(
Sormayın hocam biraz öyle oldu valla. Bilgisayarda sorun olsa diğer oyunlarda, uygulamalarda, masaüstünde sorun olurdu diye düşünüyorum. Tık diye açılıyor, donma takılma yok, diğer oyunlar için aşağı yukarı referans gösterilen değerlerde FPS alıyorum. Servis olayında da yedek BIOS yüzünden sorun yaşadım. En son mikrofon bulup test edeceğim, bi o kaldı. Ardından detaylı bir konu açacağım bunun üzerine. Bu arada bana bir program gönderdiler, BIOS üzerine seri numarası falan işliyor. İlk kez öyle bir uygulama gördüm. Bi ara sizinle detaylıca paylaşırım.

Geri
Yukarı