MSI Alpha 17 Windows açılmıyor ve takılma

AyBumin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ALPHA 17 B5EEK. Gayet iyi falan ama masaüstünde uygulama açıp kapatırken arada takılıyor. 1 saniye sürmüyor ve bazen de Windows açılmıyor. Alpha logosunda takılıyor. 3 oyun oynadım sorunsuz. Bir de Witcher 3 deniyeyim dedim şimdi bunda arada FPS düşmesi giriyor. Moral bozucu bir durum yeni PC de. Acaba neden oluyor fikri olan var mı?

Sıcaklıklar falan bayağı iyi bu arada. Star Wars: Battlefront 2 ve Civilization 6 da son ayarlarda takılmadan oynayabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım ALPHA 17 B5EEK. Gayet iyi falan ama masaüstünde uygulama açıp kapatırken arada takılıyor. 1 saniye sürmüyor ve bazen de Windows açılmıyor. Alpha logosunda takılıyor. 3 oyun oynadım sorunsuz. Bir de Witcher 3 deniyeyim dedim şimdi bunda arada FPS düşmesi giriyor. Moral bozucu bir durum yeni PC de. Acaba neden oluyor fikri olan var mı?

Sıcaklıklar falan bayağı iyi bu arada. Star Wars: Battlefront 2 ve Civilization 6 da son ayarlarda takılmadan oynayabiliyorum.

FreeDOS mu Windows'nu kurulu?
FreeDOS mu Windows'nu kurulu?
Driver kaynaklı sorun olabilir sıfırdan rufus ile kurulum yaparak tekrar oluyorsa servise göstermen gerekebilir

Windows 11 umarım sürücü sorunudur ya. Bir daha laptop faciası yaşayamam.

11 de olması doğaldır reisim yeni bir sürüm daha birkaç ayı bar stabil olması için

Windows 11 umarım sürücü sorunudur ya. Bir daha laptop faciası yaşayamam.

Korkmana gerek yok o yüzden daha stabil değil hem de AMD Ryzen için Windows 11 önerilmiyor stabil değil diye göz önünde bulundurmanı isterim

Yeni konular

Geri
Yukarı