MSI Alpha A4DEK Çift kanal RAM oyun performansını arttırır mı?

Evet çöp sistemlerle daha yüksek FPS aldıklarını söyleyenler var acaba düşük çözünürlükte mi oynuyorlar ki? Hocam şu an fark ettim tek kanal RAM'e sahip Acer laptoplar diğer tek kanal laptoplara göre daha düşük FPS veriyor.
Evet illaki fark olur çift kanala ama 90 dan 200 e çıkmaz ya
Bizim aldığımız değerlere gelir sanırsam
Ben bilgisayarımı yüksek donanim isteyen oyunlarda gerçekten çok beğeniyorum tek sıkıntım fps oyunları benle aynı donanımları bil. Ler metro exodus da ultrada 45 fps alıyorlar bende 55-60 bazen 50 bazen 70 de oluyor

Evet illaki fark olur çift kanala ama 90'dan 200'e çıkmaz ya
Bizim aldığımız değerlere gelir sanırsam
Ben bilgisayarımı yüksek donanim isteyen oyunlarda gerçekten çok beğeniyorum tek sıkıntım FPS oyunları benimle aynı donanımları bil. Ler Metro Exodus da Ultra'da 45 FPS alıyorlar bende 55-60 bazen 50 bazen 70 de oluyor

Hocam aynı şekilde ben tek kişilik oyunlarda memnunum laptoptan ama Online oyunlarda biraz üzüyor. Fakat öyle sürekli CS oynayan biri değilim çok sıkıntı değil o yüzden.

@Radeon RX 5500M hocam buraya gelmişken
Siz alpha için en son whql sürümünü kurun diyorsunuz hep ben radeon yazılısından güncel mi diye bakarak değilse otomatik oradan yüklüyorum sanırım whql surumu değil ben bunu şuan whql yapsam sorun olur mu birde farki ne olur

@Radeon RX 5500M hocam buraya gelmişken
Siz Alpha için en son WHQL sürümünü kurun diyorsunuz hep ben Radeon yazılısından güncel mi diye bakarak değilse otomatik oradan yüklüyorum sanırım WHQL surumu değil ben bunu şu an WHQL yapsam sorun olur mu bir de farki ne olur?

WHQL sürümler Microsoft tarafından test edilmiş oluyor, sorun çıkarma olasılığı çok daha düşük.

Yeni konular

Geri
Yukarı