MSI Alpha klavye ışıkları nasıl ayarlanır?

Mamdiuf

Decapat
Merhabalar. MSI Alpha A4DEK model laptopum var ve hala bu laptopun klavye aydınlatmasıni tam olarak çözemedim. SteelSeries Engine 3 yükledim ama başka bir bilgim yok. Mesela Mystic Light özelliğini kullanamadım. Bu nedenle ne olduğunu da bilemiyorum. Bu SteelSeries Engine 3'un özellikleri neler? Bir de bu Mystic Light özelliğini nasıl kullanacağım? Bilenler yardımcı olur sevinirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. MSI Alpha A4DEK model laptopum var ve hala bu laptopun klavye aydınlatmasıni tam olarak çözemedim. SteelSeries Engine 3 yükledim ama başka bir bilgim yok. Mesela Mystic Light özelliğini kullanamadım. Bu nedenle ne olduğunu da bilemiyorum. Bu SteelSeries Engine 3'un özellikleri neler? Bir de bu Mystic Light özelliğini nasıl kullanacağım? Bilenler yardımcı olur sevinirim
@Radeon RX 5500M hocam yetişiniz lütfen...

Mystic Light devre dışı, SteelSeries Engine üstünden kontrol edeceksiniz. Şu video size yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1616358578873.png

Chakra mod örneği.

Mystic Light devre dışı, SteelSeries Engine üstünden kontrol edeceksiniz. Şu video size yardımcı olabilir:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1009379

Chakra mod örneği.
Teşekkürler hocam son sorum rgb parlaklık artirma azaltma var mi nasıl ayarlarız onu

Teşekkürler hocam son sorum RGB parlaklık artirma azaltma var mi nasıl ayarlarız onu

Sağ üstte var hocam, fn tuşu ile numlock+ ve numlock- üstünden ayarlama yapabilirsiniz. Zaten fn tuşuna bastığınızda fonksiyonu olan tuşları turuncu ile ışıklandırır. Oradan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Ya FN tuşuna basınca turuncu yanan ısık şimdi saçma bir şekilde e tuşuna basınca yanıyor nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı