MSI AMD B450 GAMING Plus Max vs MSI B450-A PRO Max

enes.ocakci

Hectopat
Arkadaşlar iyi forumlar, MSI B450 GAMING Plus anakart alacaktım ama şu an İncehesap'ta Gaming indirimi var ve MSI B450-A PRO Max indirime girecek, uygun bir fiyata düşerse Pro Max alsam arasında çok fark olur mu? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı 600-650 civarına düşerse alınabilir bence. Yalnız indirim sayfasındaki anakart resmi ile linkteki anakart farklı. Haberin olsun.

Fiyatı 600-650 civarına düşerse alınabilir bence. Yalnız indirim sayfasındaki anakart resmi ile linkteki anakart farklı. Haberin olsun.
Evet resimdeki matx yazıda yazan atx modeli yazıyı referans alıcam uygun fiyata düşerse alıcam.
arasındaki fark nedir acaba bilgin varmı
1400e 3600x aldım hocam anakartıda aldım 600tlye

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı