MSI ARGB Kontrolcü iyi midir?

• Konuyu başlatan Gheky
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 2B

Gheky

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, MSI ARGB kontolcüsü sipariş ettim fakat yeterli bilgiyi internet üzerinden alamadım. Kafamda birkaç soru işaret oldu. Gigabyte B450M S2H modelli bir anakart kullanıyorum. Anakartımda ARGB desteği olmadığı için bu ürünü almak istedim fakat bu ürünü sorunsuz bir şekilde kullanabilir miyim bilmiyorum. İkinci sorum ise Dark'ın ARGB kontrolcüsü ile MSI'ın ARGB kontrolcüsü arasında kaldım, sizce iptal edip Dark'ın ürününü mü almalıyım, MSI ARGB Hub kullanan varsa memnun mu?

Sipariş verdiğim MSI kontorlcüsü: MSI ARGB (Adreslenebilir RGB) 8 Portlu Kontrolcü +Uzaktan Fiyatı

Dark'ın kontrolcüsü: Dark ARGB Hub 6 Fan Takılabilir 3+3pin, Anakart Kontrollü, Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Attan inip eşeğe binmek gibi bir şey olur MSI kontrolcüyü iptal etmeyin bence.
Bu arada bence oradan almayın.
Buradan alın daha ucuz ve aynı satıcı. Klasik bir satış stratejisi sitede ucuz farklı alışveriş sitelerinde ise pahalıya satıp kendi sitelerine çekme çabası.

Attan inip eşeğe binmek gibi bir şey olur MSI kontrolcüyü iptal etmeyin bence.
Bu arada bence oradan almayın.
Buradan alın daha ucuz ve aynı satıcı. Klasik bir satış stratejisi sitede ucuz farklı alışveriş sitelerinde ise pahalıya satıp kendi sitelerine çekme çabası.

Kusura bakmayın aynı sitenin farklı bir linkini atmışım. Ben de 160TL gibi ucuz bir fiyata aldım ürünü. Sadece Dark'ın fan çoklayıcısı olduğu için biraz daha cazip gelmişti. MSI'da karar kılacağım, ürünü iptal etmeyeceğim. Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Bu arada anakartımda argb çıkışının olmaması bir problem yaratır mı?

Aldığım ürünün linki :MSI ARGB (Adreslenebilir RGB) 8 Portlu Kontrolcü + Uzaktan Fiyatı

@Gheky internetten gördüğüm üzere gerekmiyor. İçerisinden 3 pin ARGB bağlatı çıkıyor ancak Mystic Light üzerinden kontrol edilebiliyor o şekil. Geldikten sonra nasıl olduğu hakkında bilgilendirir misiniz bende almayı düşünüyorum.

Tabii ki, ürün geldikten sonra incelemesini yapacağım. Ben de internette hiç inceleme göremediğim için bir konu oluşturmayı düşünüyorum bu inceleme hakkında. Linkini bu konu üzerinden sizinle paylaşırım.
@Gheky internetten gördüğüm üzere gerekmiyor. İçerisinden 3 pin ARGB bağlatı çıkıyor ancak Mystic Light üzerinden kontrol edilebiliyor o şekil. Geldikten sonra nasıl olduğu hakkında bilgilendirir misiniz bende almayı düşünüyorum.
Bu link üzerinden incelememi okuyabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı