MSI Armor 1660 Ti termal ped değişimi nasıl yapılır?

mr_hidir

Hectopat
Merhaba. MSI Armor 1660 Ti ekran kartımın termal pedlerini değiştirmem gerekiyor artık. Kaç mm olduklarını bulamadım bilen-bulan-değiştirmiş olan birisi kaç mm pad ve o padlerden kaçar tane almam gerektiğini söyleyebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Termal pedler öyle sürekli değiştirilmez hocam ömürlüktür madencilikte bile o seviyedeki kartları çok değiştirmiyorlar. Sizin VRAM'ler kaç derece ki değiştiriyorsunuz? Ek olarak en sağlıklı yöntem pedleri açıp kendiniz ölçmektir yetkili servisten bile yanlış ölçü bilgisi almışlığım çok var.

Termal pedler öyle sürekli değiştirilmez hocam ömürlüktür madencilikte bile o seviyedeki kartları çok değiştirmiyorlar. Sizin VRAM'ler kaç derece ki değiştiriyorsunuz? Ek olarak en sağlıklı yöntem pedleri açıp kendiniz ölçmektir yetkili servisten bile yanlış ölçü bilgisi almışlığım çok var.
hocam padlerin kuruduğunu düşünüyorum, vram ısısını maalesf göremiyorum. ben de madencilikte kullanıyorum kartı.

hocam padlerin kuruduğunu düşünüyorum, vram ısısını maalesf göremiyorum. ben de madencilikte kullanıyorum kartı.
Termal pedler öyle kolay kolay kurumaz hocam. İlla değiştirecekseniz açıp ölçmeniz lazım inanın yetkili servisten aldığım bilgiler bile yanlış çıktı çoğu kartta.

Geri
Yukarı