Çözüldü MSI B150 Gaming M3 BIOS Güncelleme Sonrası Görüntü Gelmeme Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lazoğlu61

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, az önce bilgisayarıma BIOS güncellemesi yaptım güncelleme bitti fakat ekran gelmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Anakart MSI B150 Gaming M3. Sonra da resimdeki sorunu fark ettim. CPU ışığı yanıyor. Acaba CPU mu yandı?
20161203_132547-1-1.jpg

Dipnot: Sorunu çözdüm. BIOS pilini çıkardım 5dk bekledim. Alt tarafda bi' tane küçük ışık vardı yanıp söndü. BIOS pilini tekrar bastım ve bilgisayar açıldı.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, az önce bilgisayarıma BIOS güncellemesi yaptım güncelleme bitti fakat ekran gelmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Anakart MSI B150 Gaming M3. Sonra da resimdeki sorunu fark ettim. CPU ışığı yanıyor. Acaba CPU mu yandı?Eki Görüntüle 203213
Dipnot: Sorunu çözdüm. BIOS pilini çıkardım 5dk bekledim. Alt tarafda bi' tane küçük ışık
Merhaba arkadaşlar, az önce bilgisayarıma BIOS güncellemesi yaptım güncelleme bitti fakat ekran gelmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Anakart MSI B150 Gaming M3. Sonra da resimdeki sorunu fark ettim. CPU ışığı yanıyor. Acaba CPU mu yandı?Eki Görüntüle 203213
Dipnot: Sorunu çözdüm. BIOS pilini çıkardım 5dk bekledim. Alt tarafda bi' tane küçük ışık vardı yanıp söndü. BIOS pilini tekrar bastım ve bilgisayar açıldı.
Pili bilgisayar açıkk iken mi söktün

Pili bilgisayar açıkk iken mi söktün
Hayır kapalıyken sökeceksin biraz bekleyip taktığında geçiyor sorun. Güncellemeyi yaptığın flash belleği de çıkartın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı