MSI B150 Gaming M3 BIOS Update Sonrası Ekran Gelmeme Sorunu

Volkan AKTAŞ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat ailesi. MSI B150 Gaming M3 anakart BIOS güncellemesinden sonra ekrana görüntü vermiyor. Güncelleme isteğim dışında oldu anakart programi toplu guncellemeleri alıp yapmış. Servis haricinde çözüm yolu önerebilecek var mı? Şimdiden teşekkürler.

IMG-20160309-WA0000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimdeki görüntü güncellerken mi çektin?
Hayır Bileşenleri yeni topladım ve anakart yazılımı toplu güncelleme aldı bununla birlikte bios güncellemesini de almış ben işyerinde iken kardeşim bu resmi yollayıp ne yapması gerektiğini sordu bende nexte bas ilerlesin dedim demez olaydım :(

Öncelikle karanlıkta ışık olduğun için teşekkür ederim . Bu gün düzinelerce konu ve sayfayı deiym yerindeyse incik cincik taradım bir çok yöntem var kimisi oluyor demiş kimisi olmuyor demiş bu yüzden pek güvenemedim açıkcası bu birazda risk işi bende daha 1 haftalık sistemi hiç riske sokmayıp kartı servise bıraktım ! Neyse en azından forumu üye olmadan takip ediyordum şimd üyeyim bende bildiğim kadarıyla katkıda bulunurum artık :)

Öncelikle karanlıkta ışık olduğun için teşekkür ederim . Bu gün düzinelerce konu ve sayfayı deiym yerindeyse incik cincik taradım bir çok yöntem var kimisi oluyor demiş kimisi olmuyor demiş bu yüzden pek güvenemedim açıkcası bu birazda risk işi bende daha 1 haftalık sistemi hiç riske sokmayıp kartı servise bıraktım ! Neyse en azından forumu üye olmadan takip ediyordum şimd üyeyim bende bildiğim kadarıyla katkıda bulunurum artık :)
Bende düzeltene kadar çok uğraşmıştım ve başarılı oldum. Bence deneyebilirdiniz. Sağlık olsun, servis kesin çözüm.

Bende düzeltene kadar çok uğraşmıştım ve başarılı oldum. Bence deneyebilirdiniz. Sağlık olsun, servis kesin çözüm.
İnanın bütün gün çalışmaktan kafa başka şeye çalışmıyor eskiden uğraşmaya bayılırdım böyle şeylere şimdi ise girip bir kaç stres atayım yeter diyorum . Dediğiniz gibi Sağlık olsun Servis bu işi halleder . (y)

Anakart servisten çıkamadı yenisini verdiler. Eğer böyle bir problem başınıza gelirse çok uğraşmayıp servise vermeniz daha sağlam olur. ( Garantiniz var ise:) )

Konu Kilit Lütfen :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı