MSI B150M | AMD A10 7870K | GTX 750 Ti Sistem Toplama

@Westernpeep dalga mı geçiyorsunuz? Anakart uyumsuz, anakart değişse RAM uyumsuz. AMD sistem toplamak için DDR4'ten vazgeçilmez. Yanlış bilgilendirme yapmayın, dikkatli okuyun mesajları.
Anakart ve ram'i tabiki değiştirecek. DDR4 ile DDR3'ün arasında fark olduğunuda düşünmüyorum. MHZ yükseltilirken CL değeri düşüyor sonuç aynı. Sadece yeni nesil işlemci kullanma şansın ve sistemini ilerideki yıllarda da upgrade yapma şansı sunuyor. (Benim fikrim)

Anakart ve RAM'i değiştirecekse bunu belirtmek zorundasınız. "Sadece yeni nesil işlemci kullanma şansı ve sistemini ilerideki yıllarda da upgrade yapma şansı sunuyor." başka bir amaç yok ki zaten geriye ne kaldı? :) Arkadaşın render işiyle uğraşmayacağı aşikar. Gidip de eski mimari ürünleri almanın hiçbir manası yok. Yeni AMD ürünlerini bekleyin deseniz hadi neyse. Belki iyi bir şey yaparlar...

Anakart ve RAM'i değiştirecekse bunu belirtmek zorundasınız. "Sadece yeni nesil işlemci kullanma şansı ve sistemini ilerideki yıllarda da upgrade yapma şansı sunuyor." başka bir amaç yok ki zaten geriye ne kaldı? :) Arkadaşın render işiyle uğraşmayacağı aşikar. Gidip de eski mimari ürünleri almanın hiçbir manası yok. Yeni AMD ürünlerini bekleyin deseniz hadi neyse. Belki iyi bir şey yaparlar...
100 TL'lik parça ile 200 TL'lik parça aynı performansı verip ve aralarında ikisinin de -'leri +'ları varsa burada taraf tutmanın bir anlamı olmadığını düşünmüyorum.
Not: 2. kez yazıyorum az önce de bir post'ta yazmıştım. Herhangi marka fan'ı değilim.
Not 2: Buranın ortamı çok iyi ama buradaki moderatör'ler bile fan'lık yapıyor, biraz enteresan geldi bana. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki aynı performansı vermiyorlar. Aynı FPS'yi vermek aynı performansı vermek manasına gelmiyor. Taraf tutmuyorum, aksine gerçekçiyim. AMD adam akıllı iş yapsın, onun da ürünlerini alalım. Fazla para vermeyi kimse istemiyor. Konu dışına çıkmayalım, sonlanmış olsun burada.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı