MSİ B150M Bazooka Anakart Driver Sorunu

Kaan7129

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar B150M Bazooka anakartım var. Henüz yeni pc topladım. Optik surucu yok pcde o yuzden CD'sini kullanarak driverini yukleyemedım. Zaten tavsiye etmıyo CD'yi technopat ama ben de sitesine baktıgımda bi turlu bulamadım drıverini. Sitesi cok karısık geldi. Bulamadım dolayısıyla sizden ricam bana tam olarak indirceğim driverın lınkını atar mısınız ? (İşletim sistemi Win 10 Pro 64 bit )

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 zaten gerekli sürücüleri otomatik yüklüyor eğer Windows Update yaparsan. Yüklenemeyen sürücleri ise buradan indirebilirsin:

Destek: B150M BAZOOKA | MSI Türkiye | Motherboard - The world leader in motherboard design 64
Bende sizin topladığınız 2500 tl oyun bilgisayarından topladım. (Ekran kartı yanlış yollandığı için geri gitti daha takılı değil) anakart için bulunan tüm güncellemeleri yaptım. uefi win10 kurdum ama anlayamadığım olay benim kablosuz 2.4ghz frekansta çalışan mouse klavye ve gamepad lerin hiç biri 1 m yakında olmadığım sürece hatta arka tarafına taktığımda usb leri 0.5 metre yakınında olmadığım zamanlar çekmiyor. Ara sıra bağlanıyor ve sürekli kopuyor. Gamepad ile pes oynayım dedim şuta 4 5 defa basınca anca vurdu. kısacası bu sorun neden olabilir aynı şey bios taykende geçerli anakarttan mıdır? Bir ayarı varmı bunu düzeltmenin yazılım falan? Yoksa win7 yüklesem sorun düzelir mi yani win10 dan mı kaynaklı olabilir sorun güç kaynağım cooler master n200 dahili 600w güç kaynağı var yardımcı olabilir misiniz? ek: aygıtlar ve yazıcılar bölümünden sorun gider dediğimde usb 2.0 a takın diyor. Ama zaten usb 2.0 da takılı neden böyle birşey diyorsa.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı