MSI B150M Mortar Arctic vs ASUS B150M Pro Gaming

MSI B150M Mortar Arctic vs ASUS B150M Pro Gaming sitede arattım ama detaylı bilgi bulamadım. Hangisi daha iyi ?
İkisi de güzel. Yazı tura at, hangisi gelirse onu al :D. Şaka bir yana, ASUS'un BIOS ara yüzü MSI'ın ara yüzüne kıyasla daha güzel ve kullanışlı geliyor bana. İki kartın da güzel yönleri var. Hangisi hoşuna gittiyse onu tercih et.

Düzenleme: MSI B150M Mortar Arctic, ASUS'un kartına kıyasla birkaç fazladan özelliğe sahip. Ben olsam MSI tercih ederim şu durumda.

Son düzenleme:
Asus'un hem ana kartını hem telefonunu kullanıyorum bir ara modemini de kullandım kesinlikle Asus servisi de oldukça iyi malzeme kalitesi iyi dayanıklı olması da cabası ben İntel sistemi toplarken değişiklik olsun diye MSI ana kart aldım sonra ana kartın kutusunu açmadan iade ettim içime sinmedi çünkü. Asus (y)

MSI B150M Mortar Arctic Masaüstü Sistem Tavsiyeleri – Aralık 2016 - Technopat Orta seviye oyunda tavsiye edilmiş.

ASUS B150M Pro Gaming

Giris seviye oyunda.

MSI B150M Mortar Arctic iyi olduğu anlamına gelmiyor mu :)

MSI RX 470 Gaming X 4GB MSI B150M Mortar Arctic bunu alıp birde i5 6600 almayı düşünüyordum.

z170 anakartlar bana pahalı geliyor. Sonucta onu aldığında i7 işlemci alman gerekiyor onlarda 15oo tl :)

Mortar arctice iki adet ekran kartı takabilirsin ama asus da tek adet x16 slotu var. Birkere en temel farklılık burada. Chipsetleri aynı ikiside gaming o bakımdan farkları yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı