MSI B250M Gaming Pro BIOS Menüsünden sonra Windows'u görmüyor

alaydar

Hectopat
MSI B250M gamimg Pro anakartın BIOS'u güncellemek için BIOS'a girdim, daha sonra M-Flash bölümününe tıklayınca bir uyarı verdi. Okay diyerek devam ettim MFLASH menüsüne attı, bu sırada normalde gelmeyen bir bip sesi geldi kasadan. Açılan menüden düzgün bir şekilde güncelledim BIOS'u. Ama şu an PC'yi açtığımda sadece BIOS'a giriş yapabiliyorum Windows'u görmüyor. Nasıl düzeltebilirim?

Bir anda Windows'u silmiş olabilir mi? Çünkü Boot menüsünden SSD'yi seçince böyle bir ekran geliyor?

Dosya Ekleri

• 20190720_170437.jpg
    20190720_170437.jpg
    479 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS arayüzünde öncelikli boot aracı olarak Windows Boot Manager'i seçmediğim zaman bende de aynı şey oluyordu. Varsa öyle bir seçenek, deneyin.

MSI B250M gamimg Pro anakartın BIOS'u güncellemek için BIOS'a girdim, daha sonra M-Flash bölümününe tıklayınca bir uyarı verdi. Okay diyerek devam ettim MFLASH menüsüne attı, bu sırada normalde gelmeyen bir bip sesi geldi kasadan. Açılan menüden düzgün bir şekilde güncelledim BIOS'u. Ama şu an PC'yi açtığımda sadece BIOS'a giriş yapabiliyorum Windows'u görmüyor. Nasıl düzeltebilirim?

Bir anda Windows'u silmiş olabilir mi? Çünkü Boot menüsünden SSD'yi seçince böyle bir ekran geliyor?

Clear Cmos deneyiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı