MSI b350 tomahawk Güzel mi?

Eğer hız aşırtma yapacaksanız ASUS B350-Plus öneririm. En iyi VRM yapısına ve soğutmasına sahip B350 anakart o.

Hangi model anakart veya anakartlar kullandınız ?
Koskoca bir firmanın iyi ya da kötü olduğu bir ürünle anlaşılacak şey değil. Bir çok model anakart kullandım. Şu anda Msi H97 Gaming 3 anakartını kullanıyorum ve hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Yazılımsal olarak da başarılı programları var. Asus ve Msi devasa ve sektörde önder markalardır. Tavsiye ederim.

Koskoca bir firmanın iyi ya da kötü olduğu bir ürünle anlaşılacak şey değil. Bir çok model anakart kullandım. Şu anda Msi H97 Gaming 3 anakartını kullanıyorum ve hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Yazılımsal olarak da başarılı programları var. Asus ve Msi devasa ve sektörde önder markalardır. Tavsiye ederim.
Yazılım konusunda MSİ favorimdir. 15'e yakın MSİ anakart kullandım. Şu anda da MSİ kullanıyorum. Yenileyeceğim yakın zamanda.

Bana Gigabyte'ın ürünleri daha sağlammış gibi geliyor. Ama bu bir izlenim ve algı sadece. Söylediğiniz kart her haliyle iddialı bir kart.

Yine de emin olmak isterseniz görseldeki ürünle deneme yapabilirsiniz.
IMG_1101.JPG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı