MSI B350 Tomahawk İçin RAM Tavsiyesi

İlk önce MSI ın sitesinden anakartını bul ve bellek destek listesine bak. Adata XPG SPECTIRIX D41 ST41 ve SR41 kodlu RAM lere desteği var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM hızınız kaçta hocam? BIOS güncellemesi yaptınız mı?
Ryzen 2. Nesiller icin B350 anakart kullanilacagi takdirde zaten update yapilmasi mecburi oldugu icin alirken yaptirildi. Yanlis hatirlamiyorsam F22 de su anda benden sonra bir guncelleme daha gelmisti saniyorum. Xmp profile1 yaptigimda otomatik olarak 3000 1.35v olarak ayarladi.
Ryzen 2. Nesiller icin B350 anakart kullanilacagi takdirde zaten update yapilmasi mecburi oldugu icin alirken yaptirildi. Yanlis hatirlamiyorsam F22 de su anda benden sonra bir guncelleme daha gelmisti saniyorum. Xmp profile1 yaptigimda otomatik olarak 3000 1.35v olarak ayarladi.
Pardon duzeltiyorum, telefondan bakiyorum ve isteyim bana soruyorsunuz sandim. Yanlis yonlendirilmis olursunuz, benim anakartim Gigabyte Ga Ab350M gaming 3 soylediklerimin ayar kismi ve sonucu bu anakart icin gecerli.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı