MSI B350M Gaming Pro ve Ryzen 5 5600 uyumlu mu?

KrakenL

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar. Şu anki işlemcim Ryzen 5 1500X fakat Ryzen 5 5600 yapmak istiyorum. Sizce B350M Gaming Pro ile uyumlu mudur? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesajı yeni gördüm kusra bakma. İşlmciyi almadan yapman gerekiyor. Teknopat youtube sayfasında gerekli videolar var google da kısa bir aramadan bios nasıl yüklenir ile ilgili rehberler bulabilirsin.

Aynı anakart'a R5 5500 taktım. Her hangi bir problem ile karşılaşmadım. Çektiği elektrik miktarı pek fazla değişmediği ve TDP değeri de 65 kaldığı için seninde bir problem yaşayacağını düşünmüyorum. En son bios güncellemesini yapman şart. Ayrıca unutmadan şunu da eklemek isterim: ne yazık ki her hangi bir problem yaşaman ve bios'unun sıfırlanması durumunda tekrar bios'u güncellemek için bir flash bios tuşu bulunmuyor. Bu nedenle eski işlemcini bir süre yanından ayırmamanda fayda var.

Aynı anakart'a R5 5500 taktım. Her hangi bir problem ile karşılaşmadım. Çektiği elektrik miktarı pek fazla değişmediği ve TDP değeri de 65 kaldığı için seninde bir problem yaşayacağını düşünmüyorum. En son bios güncellemesini yapman şart. Ayrıca unutmadan şunu da eklemek isterim: ne yazık ki her hangi bir problem yaşaman ve bios'unun sıfırlanması durumunda tekrar bios'u güncellemek için bir flash bios tuşu bulunmuyor. Bu nedenle eski işlemcini bir süre yanından ayırmamanda fayda var.
selamlar aynı olayla karşılaşıyorum yardımıcı olabilirmisn banada kral, aynı anakart var ve r5 5500 takıcam bios guncellemeısnde flash içindeki update dosyasını gormuyor ne yapmalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı