MSI B350M Pro-VD BIOS Güncelleme Sonrası Görüntü Gelmeme

BrokenNecklace

Hectopat
Daha fazla  
Bugün yeni bilgisayarın montajını yaptım, kurdum biraz oynadım sonra Live Update'den BIOS güncelledim. Bilgisayar kapandı ama görüntü gelmiyor. Bileşenler çalışıyor ve Ez Debug LED'lerden üstten birincisi yanıyor. Bir şey olur diye kapatmadım da, ne yapayım kapatsam anakart bozulur mu? Anakart modeli MSI B350M pro-vdh.

Son düzenleme:
Şu MSİ'nin ryzen anakartların da kronik sorun haline geldi. Ben de aynı sorunu yaşadım ve servise gönderdim.

Forumda başka biri B350M Bazooka kartında aynı sorunla karşılaşmış. BIOS pilini sökmemiş ama dokunmuş. Galiba onu çıkarıp takınca olacak ama garanti kapsamından çıkar mı tereddütteyim.

Forumda başka biri B350M Bazooka kartında aynı sorunla karşılaşmış. BIOS pilini sökmemiş ama dokunmuş. Galiba onu çıkarıp takınca olacak ama garanti kapsamından çıkar mı tereddütteyim.
Dostum hiç bulaşma. Gönder servise değişim istediğini söyle. Gelince de gıgabyte ab350 gaming 3 al kafamız rahat olsun. :)

Dostum hiç bulaşma. Gönder servise değişim istediğini söyle. Gelince de gıgabyte ab350 gaming 3 al kafamız rahat olsun. :)
Bütçen yetmez ise biraz daha düşük modellere bak ama sakın MSİ alma. :) Markayı kötülemiyorum ancak Ryzen anakartları hakikaten sıkıntılı.

Bütçen yetmez ise biraz daha düşük modellere bak ama sakın MSİ alma. :) Markayı kötülemiyorum ancak Ryzen anakartları hakikaten sıkıntılı.
Hocam garantiyi sıkıntıua sokmayacaksa denemek istiyorum bu pil işini. Garanti çok uğraştırır ve para iadesi de vereceğini sanmıyorum. O Gigabyte niye öyle pahalı :)

Hocam garantiyi sıkıntıua sokmayacaksa denemek istiyorum bu pil işini. Garanti çok uğraştırır ve para iadesi de vereceğini sanmıyorum. O Gigabyte niye öyle pahalı :)
Gıgabyte'de ekstra özellikler var. Çift BİOS özelliği, led aydınlatma, ses kartı kalitesi ve birçok daha iyi özellik. Ürününüzü alalı ne kadar oldu? Değişim isteyin sonra aldığınız mağazaya iade edin. Başka anakart alın. :) Umarım bunlar olmadan sorunlar çözülür.

Gıgabyte'de ekstra özellikler var. Çift BİOS özelliği, led aydınlatma, ses kartı kalitesi ve birçok daha iyi özellik. Ürününüzü alalı ne kadar oldu? Değişim isteyin sonra aldığınız mağazaya iade edin. Başka anakart alın. :) Umarım bunlar olmadan sorunlar çözülür.
Bu Salı günü sipariş verdim bir gün sonra geldi ama kurulumu dün yaptım. Biraz kullandıktan sonra böyle oldu.
@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı