Çözüldü MSI B350M PRO-VD Plus anakartta Fast Boot seçeneği yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ShizzLeX

Hectopat
MSI B350M PRO-VD Plus marka anakartım var, BIOS'ta Fast Boot veya Quick Boot adına herhangi bir şey yok acaba bu özellik hiç mi yok veya yapmam gereken bir şey mi var? Yardımlarınızı bekliyorum. BIOS günceldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Fast Boot neden kullanıyorsunuz anlamadım öncelikle. Fast Boot üstünkörü bir başlatmadır ve çok sağlıklı değildir acil durumlarda kullanılması önerilir. Ama sorununuza gelirsek yeni Lite BIOS'larda kaldırıldı bu özellik bundan dolayı olabilir veya BIOS sürümünüzü güncelleyin sonradan gelmiş olabilir. BIOS Güncelleme Rehberi - Technopat ayrıca konuya daha önce cevap vermişler yeniden açmışsınız forumu lütfen meşgul etmeyin kural dışı bu.
Zaten cevap verilmiş. Fast boot yoktu olmayacak.

Fast Boot neden kullanıyorsunuz anlamadım öncelikle. Fast Boot üstünkörü bir başlatmadır ve çok sağlıklı değildir acil durumlarda kullanılması önerilir. Ama sorununuza gelirsek yeni Lite BIOS'larda kaldırıldı bu özellik bundan dolayı olabilir veya BIOS sürümünüzü güncelleyin sonradan gelmiş olabilir. BIOS Güncelleme Rehberi - Technopat ayrıca konuya daha önce cevap vermişler yeniden açmışsınız forumu lütfen meşgul etmeyin kural dışı bu.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı