MSI B450 GAMING Plus ile Corsair Spec Delta RGB uyumlu mu?

Ravebn

Hectopat
İşlemci: Ryzen 5 2600.
Anakart: MSI B450 GAMING Plus.
RAM: Corsair 8 GB Vengeance LPX siyah 3000MHz CL16 DDR4 X2.
PSU: Corsair RM750X 750W 80 Plus.
Ekran kartı: Sapphire Pulse RX580 8 GB

Bu kasa bu parçalarla uyuşur mu veya herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Uyar, fakat seçtiğiniz PSU'nun sistemin geri kalanına oranla gereksiz güçlü olduğunu belirteyim. Eğer almadıysanız bütçenize bağlı olarak daha iyi bir şeyler yapılabilir.

Uyar, fakat seçtiğiniz PSU'nun sistemin geri kalanına oranla gereksiz güçlü olduğunu belirteyim. Eğer almadıysanız bütçenize bağlı olarak daha iyi bir şeyler yapılabilir.

PSU'yu ve oradaki kasa hariç tüm parçaları önceden almıştım. PSU konusunda haklısınız. Kasamın hava akımının kötü ve yetersiz olması sebebiyle değiştirmek istedim ve Corsair Spec Delta RGB modeli hoşuma gitti.

Bu modelin de hava akışı fena değildir. Fakat bütçenizi belirtirseniz belki hava akışı daha iyi olan bir kasa bulabilirim.

3 ürün de kriterlerinize uyuyor. Gözünüze güzel görüneni seçin.

3 ürün de kriterlerinize uyuyor. Gözünüze güzel görüneni seçin.

Üçü de güzel ve alınabilir. Peki sizce hangisi alınmalı?

Ben içlerinden favorim olan MB520'yi öneririm. Zaten ilk çıktığından beri beğendiğim bir kasaydı, şimdi ARGB versiyonunu yapmışlar daha bir hoş olmuş.

Diğer ikisinden farklı olarak bir de egzoz fanı bulunuyor. Hoş, fan sonradan da eklenir ama sonuçta stok olarak gelmesi iyi.

Ben içlerinden favorim olan MB520'yi öneririm. Zaten ilk çıktığından beri beğendiğim bir kasaydı, şimdi ARGB versiyonunu yapmışlar daha bir hoş olmuş.

Diğer ikisinden farklı olarak bir de egzoz fanı bulunuyor. Hoş, fan sonradan da eklenir ama sonuçta stok olarak gelmesi iyi.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Bir şey daha sormam lazım.

Bu soğutucuyu almak istiyorum. Kasaya takarken sorun yaşar mıyım?

Yaşamazsınız. Bahsettiğiniz soğutucu 145 mm yüksekliğe sahip, kasa ise 165 mm'ye kadar destek veriyor.

Fakat tavsiyem bütçenizi biraz artırmanız mümkünse bu ürünü almanız. Daha güvenilir bir markanın ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı