Satıldı MSI B450 Gaming Plus Max (PCB patlak)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
2 aydır kullanıyordum, kasamı değiştirecektim ve çıkarmak istemiştim. Vidası yalama yapmış idi, ben de karga burun ile kasanın arkasından yükseltme vidasını tutmuştum. Nasıl oldu bilmiyorum ama PCB patladı. İyi bir bilgisayarcı yapabilirmiş, ancak ben o kadar uzun bir süre bekledikten sonra uğraşmak istemedim. Anakart şu anda Vatan Bilgisayar'a geliyor.
Düşündüğüm fiyat 300 TL. 800 TL'ye Vatan'dan almıştım, ancak bu sorun olduğu için uygun fiyata satmak istiyorum.
Ek olarak sorunun fotoğrafını atıyorum.

Dosya Ekleri

• 601-7B86-070B1910008214.jpeg
    601-7B86-070B1910008214.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 97
Geçmiş olsun öncelikle, iyi bir bilgisayarcı uygun fiyata yapar ise şu haliyle fiyatı uygun.
:(
Gebze'de düzgün bilgisayarcı bulacağımı sanmıyorum.. Bu yüzden satmak en mantıklısı.

2 aydır kullanıyordum, kasamı değiştirecektim ve çıkarmak istemiştim. Vidası yalama yapmış idi, ben de karga burun ile kasanın arkasından yükseltme vidasını tutmuştum. Nasıl oldu bilmiyorum ama PCB patladı. İyi bir bilgisayarcı yapabilirmiş, ancak ben o kadar uzun bir süre bekledikten sonra uğraşmak istemedim. Anakart şu anda Vatan Bilgisayar'a geliyor.
Düşündüğüm fiyat 300 TL. 800 TL'ye Vatan'dan almıştım, ancak bu sorun olduğu için uygun fiyata satmak istiyorum.
Ek olarak sorunun fotoğrafını atıyorum.

Çok üzüldüm dostum. Umarım en kısa zamanda satarsın☹

Bu akşam gaming gecesi indirimlerini takip et belki iyi bir kartı indirime sokarlar.
Bu arada S2H almanı önermem 60-70 TL daha koyup MSI B450M-A PRO Max almak çok daha mantıklı. Veya 600TL civarında Gigabyte B450 Gaming X var ATX kart olarak. :)

Bu akşam gaming gecesi indirimlerini takip et belki iyi bir kartı indirime sokarlar.
Bu arada S2H almanı önermem 60-70 TL daha koyup MSI B450M-A PRO Max almak çok daha mantıklı. Veya 600TL civarında Gigabyte B450 Gaming X var ATX kart olarak. :)
Şu anda anakart alamam, pazartesi anca sipariş veririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı