MSI B450 GAMING Plus'da ARGB girişi var mı?

Hocam bunu bilemem. Denemedim.

Hocam yazılım ile olmaz. Ancak kontrolcü ve uyumlu ise reset tuşu ile olabilir.

Hocam doğru RGB 3 pin. Fakat Rainbow LED konusunda emin olamadım. Sebep bu 3 pin ise olur.

Hocam doğru RGB 3 pin. Fakat Rainbow LED konusunda emin olamadım. Sebep bu 3 pin ise olur.
Hocam bu parçaları sipariş ettim.Ledleri uyumlu bir şekilde çalışmasa da olur.İsiklari yansın yeter.Sogutma olarak bir sıkıntı yasamam herhalde.Gorsellik olarak da bir şekilde halletmeye calişicam.

Bir soru sorucam: Kasanın kontrolcüsü ile cooler master marka veya Silverstone marka fanları kontrol edebilir miyim yoksa sadece kasanın kendi fanlarını mı kontrol edebiliyorum?

Hocam soketleri uyumlu ise olur. Farklı yapıda olanlar var. Bu biraz geniş konu. Genelde uyumludur.

Mode farklılıkları LED ile değil, kullanılan kumanda ile alakali diye düşünüyorum ama iki ürün arasındaki LED sayısı etki edebilir.
Bir keresinde kontrolcü mod sayısındaki farklılığa göre kendi kendine ayarlıyor ve fanlar uyumlu bir şekilde çalışıyor diye bir duyum almıştım.Oyle birşey var mı?

Mesela bir fanın 15 modu var diğer fanın 11 modu var ve bu fanlar aynı kontrolcuye bağlanıyor.Sonra kontrolcü bu fanları uyumlu çalışacak şekilde ayarlıyor.İkisinin de aynı anda mavi yanması veya aynı anda Rainbow yanması gibi şeyleri aynı kontrolcuye takarak mümkün kılabiliriz diye duymuştum.

Geri
Yukarı