MSI B450 Max Pro anakarta ATX kasalar uyuyor mu?

Gitarist4154

Centipat
Arkadaşlar herkese merhaba, kafam çok karıstı. Anakartım MSI B450 Max Pro 500 Watt, PSU yeterli olur mu? Olur ise 500 waat PSU'lu kasa alacağım. Kasa ve PSU önerilerinizi bekliyorum. Sistemimi yazıyorum, anakartım Micro atxmiş, ATX kasalar uyuyor mu?
MSI B450M-A PRO Max.
Ryzen 5 3500X.
Zotac 1650 Super.
RAM ve SSD henüz almadım. Kasa bütçesi 550 ile 650 arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar herkese merhaba, kafam çok karıstı. Anakartım MSI B450 Max Pro 500 Watt, PSU yeterli olur mu? Olur ise 500 waat PSU'lu kasa alacağım. Kasa ve PSU önerilerinizi bekliyorum. Sistemimi yazıyorum, anakartım Micro atxmiş, ATX kasalar uyuyor mu?
MSI B450M-A PRO Max.
Ryzen 5 3500X.
Zotac 1650 Super.
RAM ve SSD henüz almadım. Kasa bütçesi 550 ile 650 arası.
ATX kasa uyar tabi ki anakartınıza. 500 W PSU yeterli olur sistemine ama 80+ sertifikalı bir güç kaynağı tercih edin mutlaka.

Kasa ve PSU için toplam bütçeniz nedir? İkisini ayrı almak çok daha iyi olacaktır.

Toplam bütçem 500 ile 650 arası.

ATX kasa uyar tabii ki anakartınıza. 500W PSU yeterli olur sistemine ama 80+ sertifikalı bir güç kaynağı tercih edin mutlaka.

Benim anlamadığım nokta Micro ATX anakartım ATX farklı olmuyor mu bir de bana pusulu kasa önerir misiniz? 600 TL arası.
Yardımcı olacak var mı acaba limit 750 TL çıktı.

Son düzenleme:
Toplam bütçem 500 ile 650 arası.

Benim anlamadığım nokta Micro ATX anakartım ATX farklı olmuyor mu bir de bana pusulu kasa önerir misiniz? 600 TL arası.
Yardımcı olacak var mı acaba limit 750 TL çıktı.
Atx yazan kasalara Micro-Atx kartlar da olur. Ama Micro-Atx kasalara Atx anakart olmaz. Yani sizin için sorun yok.
Bu fiyat bazında şunları önerebilirim:

785'e çıkabilirseniz de bunu öneriyorum:

----------------------------
İsterseniz şöyle bir kasa + PSU kombinasyonu da yapabilirsiniz:

Kasa https://www.hepsiburada.com/dark-ra...dkchraider-p-HBV00000V8QEC?magaza=Hepsiburada

Psu https://www.hepsiburada.com/sharkoo...uc-kaynagi-p-HBV00000BT3MA?magaza=Zonebilişim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı