MSI B450 Tomahawk Max anakarta 2 ekran kartı takmak

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Sigortacı
Merhabalar az önce böyle bir konu gördüm. Konuyu açan kişi 2 ekran kartı ile mining yapmak istiyordu. Ben ilk ekran kartım mining yaparken diğeri ile oyun vs oynamak istiyorum. Birini DP ile diğerini HDMI ile bağlamayı düşünüyorum. Yapılabilir mi? Yapılırsa PSU'dan ayriyeten PCI-e kablosu nasıl çekebilirim?
Anakartım MSI B450 Tomahawk Max.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey mümkün değil ne yazık ki. Biriyle oyun oynayıp diğeriyle mining yapamazsınız. Eğer ikisiyle aynı anda oyun oynamak istiyorsanız CrossFire vey SLI destekli iki tane aynı ekran kartını kullanabilirsiniz ya da sadece mining yapmak isterseniz iki tane farklı kart takıp mining yapabilirsiniz.

Merhabalar az önce böyle bir konu gördüm. Konuyu açan kişi 2 ekran kartı ile mining yapmak istiyordu. Ben ilk ekran kartım mining yaparken diğeri ile oyun vs oynamak istiyorum. Birini DP ile diğerini HDMI ile bağlamayı düşünüyorum. Yapılabilir mi? Yapılırsa PSU'dan ayriyeten PCI-e kablosu nasıl çekebilirim?
Anakartım MSI B450 Tomahawk Max.
Claymore miner kullanınca ekran kartlarındaki mining işlemini ayrı olarak durdurabiliyorduk hatırladığım kadarıyla. Yani mining yaparken birini durdurun diğeri çalışsın bir deneyin isterseniz.

Geri
Yukarı