MSI B450 Tomahawk Max anakarta 2. SSD takmak

Giray6161

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim anakartın saçma bir şekilde yalnızca 1 adet NVMe SSD giriş mevcut. Ben 2. bir SSD daha alıp takmak istiyorum. PCI-e girişine mi net hatırlamıyorum, dönüştürücü alınıp takılabiliyormuş. Konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Dönüştürücü ve 1TB'ye kadar fiyat performans NVMe SSD önerilerine açığım.

Son düzenleme:
Bu anakart ile M.2 portuna takmadığınız sürece yüksek hız almanın imkanı yok maalesef başka türlü.

Anladım teşekkürler.

@Emir M. Peki bu 970 EVO Plus, depolama vs oyun oynamak için kullanılabilir mi? DRAM mevzusu vardı sanırım bir SSD öneriyordular ama hangisi hatırlamıyorum modelini.

Anladım teşekkürler.

@Emir M. Peki bu 970 EVO Plus, depolama vs oyun oynamak için kullanılabilir mi? DRAM mevzusu vardı sanırım bir SSD öneriyordular ama hangisi hatırlamıyorum modelini.

970 EVO Plus'ta DRAM var ancak depolama ve oyun amaçlı kullanacaksanız DRAM olmasa da olur öyle diyeyim. Lakin alma imkanınız varken ileriye dönük DRAM'li olması daha iyi olur tabii ki.

970 EVO Plus'ta DRAM var ancak depolama ve oyun amaçlı kullanacaksanız DRAM olmasa da olur öyle diyeyim. Lakin alma imkanınız varken ileriye dönük DRAM'li olması daha iyi olur tabii ki.

Dediğim gibi SSD önerilerinde bir şeylerden bahsediyordular ancak konuyu tam hatırlayamadım. Şu an Amazon'da Prime'a özel 2099TL + vade farksız 12 aya kadar taksit imkanı sunuyor o yüzden 970 EVO Plus almak istedim. Sizin önerebileceğiniz SSD var mı peki?

Dediğim gibi SSD önerilerinde bir şeylerden bahsediyordular ancak konuyu tam hatırlayamadım. Şu an Amazon'da Prime'a özel 2099TL + vade farksız 12 aya kadar taksit imkanı sunuyor o yüzden 970 EVO Plus almak istedim. Sizin önerebileceğiniz SSD var mı peki?

SSD önerisi için ayrı bir konu açarsanız daha iyi olur hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı