MSI B450 Tomahawk Max BIOS güncelleme

MSI ne yaparsa eksik yapıyor ama neyse.
Ben öyle düşünmüyorum ya. Marka olarak beğeniyorum, hem kaliteli hem performanslı ürünler üretiyorlar. Ancak bu mevzuyu hiç yakıştıramadım. Yetkililere de söylemiştim. Ama bunda şöyle bi şey olabilir, bu kart gaming bi kart değil, daha çok hız aşırtma odaklı. Bu sebepten ötürü böyle bi ses desteği olmayabilir. Çünkü daha ucuz gaming kartlarında var ses desteği.
Bahsettiğim fan sesi olayı da yok şuan düzeldi.

Ben öyle düşünmüyorum ya. Marka olarak beğeniyorum, hem kaliteli hem performanslı ürünler üretiyorlar. Ancak bu mevzuyu hiç yakıştıramadım. Yetkililere de söylemiştim. Ama bunda şöyle bi şey olabilir, bu kart gaming bi kart değil, daha çok hız aşırtma odaklı. Bu sebepten ötürü böyle bi ses desteği olmayabilir. Çünkü daha ucuz gaming kartlarında var ses desteği.
Bahsettiğim fan sesi olayı da yok şuan düzeldi.
Bi' ARGB portu koyamamışlar o da bir eksik.

Öncelikle selam. Ben aranızda çok yeniyim, ilk defa pc sahibi oldum diyebilirim. Bende B450 tomahawk max sahibiyim. bios tarihim 7.11.2019 olarak gözüküyor. sanırım stok bios sürümü var sistemde şu an. Nasıl bios güncellemesi yapabilirim? yapmalı mıyım. yardımlar için teşekkürler.

Öncelikle selam. Ben aranızda çok yeniyim, ilk defa PC sahibi oldum diyebilirim. Bende B450 Tomahawk Max sahibiyim. BIOS tarihim 7.11.2019 olarak gözüküyor. Sanırım stok BIOS sürümü var sistemde şu an. Nasıl BIOS güncellemesi yapabilirim? Yapmalı mıyım? Yardımlar için teşekkürler.

Yeni konu açmalısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı