MSI B450 Tomahawk Max BIOS güncelleme

Serkan61

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI
MSI B450 Tomahawk Max anakart.
Ryzen 5 5600X işlemci.
Viper 3600 MHz 16 GB RAM aldım.

BIOS kurulumunu nasıl yapacağım?

BIOS Flash yapmalısın. 5000 Ready gelmiyor Tomahawk MAX. Anakartında BIOS Flash özelliği mevcut.

Anakartın BIOS sürüm listesine bakarsan en son sürümün 5000 Ready olduğunu görebilirsin.

Şu rehberi izleyebilirsin. Anakartın sitesinden 5000 Ready destekli BIOS'u indirip videodakileri uygula. USB bellek gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka bir bilgisayar ve USB belleğiniz varsa güncel BIOS versiyonunu o bilgisayar aracılığıyla Flash belleğe yükleyin ve en üstteki Flashback yerine takıp yanındaki tuşa ışık yanıp dönene kadar basın, güncelleme birkaç dakikada gerçekleşecektir.

BIOS flash yapmalısın. 5000 ready gelmiyor Tomahawk Max. Anakartında BIOS flash özelliği mevcut.

Anakartın BIOS sürüm listesine bakarsan en son sürümün 5000 ready olduğunu görebilirsin.

Şu rehberi izleyebilirsin. Anakartın sitesinden 5000 ready destekli BIOS'u indirip videodakileri uygula. USB bellek gerekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam güncellendim ama BIOS açıldığında ben harddiskimi nasıl seçeceğim Win 10 kurulu yoksa format mı atmam lazım?

Son güncellemeyi yaptığımda bende ryzen 5 5600x ile görüntü alamadım flashback teklonojisini kullanıp videodaki talimatları gerçekleştirdiğimde ise ışık 3 kez yanıp daha sonrasında yanık kalmaya devam etti bütün sürümleri denedim ve olumlu sonuç alamadım anlayan arkadaşlar destek olursa çok sevinirim

Son güncellemeyi yaptığımda bende ryzen 5 5600x ile görüntü alamadım flashback teklonojisini kullanıp videodaki talimatları gerçekleştirdiğimde ise ışık 3 kez yanıp daha sonrasında yanık kalmaya devam etti bütün sürümleri denedim ve olumlu sonuç alamadım anlayan arkadaşlar destek olursa çok sevinirim
Sorununu çözdün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı