MSI B450I Gaming Plus AC vs MSI B450 Tomahawk

B450 Gaming Plus Max anakarttan B450 Pro4 modeline geçen biri de aynı şeyi söylemiyor. @Motionless IN White

Liste bana pek düzgün gelmedi açıkçası. Özellikle MSI kartlar çok şişirilmiş.

Fatal1ty kartlara farklı bakacağın bir video bırakayım:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI aşırı şişirilmiş bir firma, B450 Gaming Plus Max kullanmış birisi olarak söylüyorum. İstediği kadar kolaylıklar sağlasın, 4.2GHz'e tek tık ile ulaşılsa dahi 1.45V verip stabiliteyi ortadan kaldırıyordu. ASRock ise BIOS'un içine klasör atamış, hala öğrenemedim. Adamlar her şeyi eklemiş, resmen al anakartı istediğin ayarı yap demişler. MSI gibi kısıtlı özellik koymamışlar. Şu anda B450M Pro4 kullanıyorum, mATX anakart olmasına rağmen yükte 30 dereceyi geçmedi. Ek olarak soğutma performansı da daha iyi, şu anda işlemcim 47 dereceyi geçmiyor. Sistemin ne diyeceksen:
System Builder Buradan bakabilirsiniz, ek olarak ekran kartımda da çok büyük bir düşüş söz konusu oyunlarda 45-57 arası şu anda. Eğer referans olmasaydı daha düşük olacaktı.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı