MSI B450M-A PRO Max anakartı nereden güncellemeliyim?

M. Onur NAR

Hectopat
MSI B450M-A PRO Max anakartı chipsetini nereden güncellemeliyim? MSI'ın kendi sitesinden mi indireyim yoksa AMD'nin sitesinden mi indireyim? Ayrıca bu anakartım için AMD'den nasıl indirme yapabilirim?
Yorumlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca iki yerde de sürümler farklı. Amd de 2.10.13.408 bu sürüm bulunuyor. MSI da ise 2.9.28.509 bu sürüm bulunmakta. MSI daki tarih daha yeni ancak sürüm daha eski gibi geldi bana.
AMD üzerinden güncelleme yapamazsınız öyle bir şey yok.
Sistemi yeni topladım da ekran kartından dolayı sıfırladım. Komple yeniden yüklüyorum driverları.

Ayrıca iki yerde de sürümler farklı. Amd de 2.10.13.408 bu sürüm bulunuyor. MSI da ise 2.9.28.509 bu sürüm bulunmakta. MSI daki tarih daha yeni ancak sürüm daha eski gibi geldi bana.
Her üretici AMD yonga setleri için AMD nin yayımladığı BİOS larını yazar AMD üzerinden görüntülediğiniz AMD nin yayınladığı MSİ onu ne zaman kendi kartı için yayınlarsa o zaman kullanırsınız.

Sistemi yeni topladım da ekran kartından dolayı sıfırladım. Komple yeniden yüklüyorum driverları.
Ayrıca o gördüğünüz şey chipset driverı BİOS farklı.

Her üretici AMD yonga setleri için AMD nin yayımladığı BİOS larını yazar AMD üzerinden görüntülediğiniz AMD nin yayınladığı MSİ onu ne zaman kendi kartı için yayınlarsa o zaman kullanırsınız.

Ayrıca o gördüğünüz şey chipset driverı BİOS farklı.
Yani MSI dan chipset driverı indirmeliyim anladığım kadarıyla.
Hayır zaten oradan yapılır amd nin sitesinden zaten yapamazsın.
Hocam Amd den indirilen chipset ne oluyor? Orada b450 seçince çıkan Amd chipset driver yazısı

Yeni konular

Geri
Yukarı