MSI B450M-A Pro PCI-e Wi-Fi takılır mı?

ben ne yazık ki kasama kablo çekemiyorum normalde usb adaptör kullanıyordum fakat pci-e adaptörün daha iyi olduğunu duydum modem wifi 6 destekli önerdiğiniz ürün uyum sağlar mı teşekkürler şimdiden

Ben ne yazık ki kasama kablo çekemiyorum normalde USB adaptör kullanıyordum fakat PCI-e adaptörün daha iyi olduğunu duydum modem Wi-Fi 6 destekli önerdiğiniz ürün uyum sağlar mı teşekkürler şimdiden

Önerdiğim ürün 2.4 GHz, 5 GHz ve 6 GHz özelliğe sahip tüm Wi-Fi ağlarına sorunsuz bağlantı yapabilmekte. 1 Gbit hıza kadar hızları da size sunar. Sorun çıkmayacaktır.

Önerdiğim ürün 2.4 GHz, 5 GHz ve 6 GHz özelliğe sahip tüm Wi-Fi ağlarına sorunsuz bağlantı yapabilmekte. 1 Gbit hıza kadar hızları da size sunar. Sorun çıkmayacaktır.
teşekkür ederim önerdiğiniz ürünü alıyorum anakartıma takmakta bir sorun yaşamam değil mi msi rtx 2060 mevcut kasamda bir de sorun yaşatır mı acaba

Teşekkür ederim önerdiğiniz ürünü alıyorum anakartıma takmakta bir sorun yaşamam değil mi MSI RTX 2060 mevcut kasamda bir de sorun yaşatır mı acaba?

PCI-e X1 slotunda yeteri kadar alan varsa sorun olmayacaktır. Slotun üstüne bir şeyler gelmiyorsa takabilirsiniz.

PCI-e X1 slotunda yeteri kadar alan varsa sorun olmayacaktır. Slotun üstüne bir şeyler gelmiyorsa takabilirsiniz.
tamamdır çok teşekkür ederim tekrardan

hocam son bi soru olarak amd ryzen 5 3500 işlemcide bir sorun çıkar mı ?

Son düzenleme:
Hocam son bir soru olarak AMD Ryzen 5 3500 işlemcide bir sorun çıkar mı?

Herhangi bir sorun teşkil etmez fakat X1 slotunuzun versiyonu 2.0 görünüyor yani hızınız 500 Mbps üzerine çıkmayacaktır. 500 Mbps ve üzeri internet hızınız varsa o hızları görmeyeceksiniz.

1703582007511.png

Hocam o zaman Wi-Fi USB adaptör önerebileceğiniz var mı internet hızım 1000 Mbps

USB 3.0 üzerinden yüksek hız konusunda pek iyi adaptörler bulunmamakta. 5 GHz'de 1200 Mbps yazanlar genelde 750-800 Mbps'lere kadar çalışıyor. Hatta kullandığınız Router'da 5 GHz'de 1200 Mbps gösteriyorsa Wi-Fi üzerinden yine bu hızları alırsınız. En iyi 2 seçeneği atıyorum bunları inceleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı