MSI B450M Mortar vs ASUS TUF B450M Pro Gaming

Hocam tam olarak nasıl aldınız daha doğrusu yorumunuzu görmemiz mümkün mü ? Bende msi b450 gaming plus anakart aldım yarın muhtemelen gelecek.
Amazon.com.tr'de B450 GAMING PLUS anakartı bulun bir tane makale göreceksiniz. O yazımdan fikir alabilirsiniz hocam. Gerekli şeyler zaten attığım link üzerinde anlatılıyor.

Amazon.com.tr'de B450 GAMING PLUS anakartı bulun bir tane makale göreceksiniz. O yazımdan fikir alabilirsiniz hocam. Gerekli şeyler zaten attığım link üzerinde anlatılıyor.

Hocam kusura bakmayın uzun süre sonra hortlattım ama attığınız linkte anakartlar kısmında B450 MORTAR yok. Siz yaptığınızda var mıydı şu anda mı yok, yoksa o zaman da yok muydu?

Asus TUF B450 Pro gaming ATX versiyonunu kullanıyorum, heatsinkleri güzeldir, biosu fena değil benim gibi amatörlerin anlayabileceği şekilde yapılmış, kartın görünüşü de şık ve stabil duruyor. Tek sıkıntım OC yaptığım için vram soğutması için ilerde özel bir değişiklik düşünüyorum.

Tamamdır teşekkür ederim, Gaming Plus MAX modelini seçtim zaten yeni sistem alacağım ama Vatan Bilgisayar'ın bayisinden alıp internet sitesinde inceleme yapabilir miyim acaba?
Yaparsınız ancak MSI sitesinden abakart kategorisinde hangi firmaların geçerli olduğunu teyit edin. Sonuçta satın aldınız yani işe yaraması gerekir. En azından ben denerdim şansımı.

Yaparsınız ancak MSI sitesinden abakart kategorisinde hangi firmaların geçerli olduğunu teyit edin. Sonuçta satın aldınız yani işe yaraması gerekir. En azından ben denerdim şansımı.

Evet onları teyit ettim, hatta kodu almak için anakart modelini değiştirdim. Görevli arkadaş ile konuşup bir şekilde bu işi ayarlatırım artık. Sağolun cevap verdiğiniz için, iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı