MSI B450M Pro M.2 İçin Ses Kartı Önerisi

Aserdar

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. MSI B450M Pro M.2 anakart kullanıyorum fakat ses kalitesinden hiç memnun değilim. Anakartım kulaklığımı bariz bir şekilde besleyemiyor. Anakartım micro boyutta, ben bu anakarta ses kartı takabilir miyim? Takma sansim yoksa şu ses kartini alsam iş görür mü acaba?
Bütçem maksimum 300 TL, çok aşırıya kaçmadan kulaklığımı güzel bir şekilde beslemek istiyorum sadece. Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhabalar. MSI B450M Pro M.2 anakart kullanıyorum fakat ses kalitesinden hiç memnun değilim. Anakartım kulaklığımı bariz bir şekilde besleyemiyor. Anakartım micro boyutta, ben bu anakarta ses kartı takabilir miyim? Takma sansim yoksa şu ses kartini alsam iş görür mü acaba?
Bütçem maksimum 300 TL, çok aşırıya kaçmadan kulaklığımı güzel bir şekilde beslemek istiyorum sadece. Teşekkür ederim.
Dostum kulaklığın ne onu belirtir misin

Creative Sound Blaster Audigy Fx alabilirsin. Ama uygun bulursan Rx olanını öneririm. Bulamazsan da Fx de üzmez. Her ikisi de PCI-e X1 arabirimini kullanır ve anakartına uyumludur. USB olanları çok tavsiye etmiyorum, Creative X-fi falan almadıkça.

Creative Sound Blaster Audigy Fx alabilirsin. Ama uygun bulursan Rx olanını öneririm. Bulamazsan da Fx de üzmez. Her ikisi de PCI-e X1 arabirimini kullanır ve anakartına uyumludur. USB olanları çok tavsiye etmiyorum, Creative X-fi falan almadıkça.
Cevabınız için teşekkür ederim. Anakartıma baktığım zaman PCI-e X1 arabirimi ekran kartımın hemen altında fakat neredeyse aralarında hiç boşluk yok. Takmam pek mümkün durmuyor gibi. Şu iki model arasından hangisini önerirsiniz ? Bütçe arttırmak durumundayım şu durumda :)
1) Asus Xonar U5 Usb Ses Kartı Fiyatı - Taksit Seçenekleri
2)Creative X-Fi Surround Pro 5.1 Ses Kartı Fiyatı

Dosya Ekleri

• 20190205_111214_1280x960.jpg
    20190205_111214_1280x960.jpg
    192,8 KB · Görüntüleme: 217
@Aserdar
ASUS'un bu modeli hakkında bilgim yok fakat, Creative'in X-FI modeli yıllardır kullanlan ve önerilen bir model. Ben de şu an laptop kullandığımdan almayı düşünüyorum, ucuza ikinci elini bulursam falan. Almayı istememin birincil sebebi; Creative Inspire T6160 5.1 ses sistemine sahip olmam.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı