MSI B450M Pro- M.2 Max anakartta BIOS'ta ekran birbirine giriyor

Kirigaya Kazuto

Hectopat
1653919979320.jpg

Monitörüm bu şekilde oluyor. Sebebi monitörümün çok eski. Bir formatta olması (16:10 ekran oranı) ben bu konuda ne yapabilirim?
Beta BIOS'ları denedim ekran kartını takıp söktüm HDMI denedim DVI denedim zaten Türkçe bir BIOS değil iyi hoş ama bari İngilizceyi de tam göstersin yani illallah ettim bu sorundan. MSI'ya ulaşma şansım var mıdır bu anakart için güncelleme yayınlanır mı hiçbir fikrim yok önerilerinizi yazabilirsiniz BIOS'tan sadece CSM kapatınca bile donup kalıyor PC keşke M-A Pro Max anakartı alsaydım çok pişmanım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1462571

Monitörüm bu şekilde oluyor. Sebebi monitörümün çok eski. Bir formatta olması (16:10 ekran oranı) ben bu konuda ne yapabilirim?
Beta BIOS'ları denedim ekran kartını takıp söktüm HDMI denedim DVI denedim zaten Türkçe bir BIOS değil iyi hoş ama bari İngilizceyi de tam göstersin yani illallah ettim bu sorundan. MSI'ya ulaşma şansım var mıdır bu anakart için güncelleme yayınlanır mı hiçbir fikrim yok önerilerinizi yazabilirsiniz BIOS'tan sadece CSM kapatınca bile donup kalıyor PC keşke M-A Pro Max anakartı alsaydım çok pişmanım.
MSI BIOSu bana da sıkıntı çıkartıyor secure bootu bulamıyorum şuan.

Bilgisayarı televizyona bağlamayı deneyin, belki daha rahat olur.

Evet bunu düşündüm yarın PC'yi televizyona bağlayıp BIOS'la ilgili tüm ayarları yaptıktan sonra o ayarların yedeğini alıp üstüne flaşada yedekleyeceğim bir sıkıntı olursan oradan geri yükleyebileyim diye.Ama bilmediğim farklı bir çözüm var mı diye açtım konuyu belki birşeyler gözümden kaçmış olabilir diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı