MSI B450M Pro- M.2 Max ve R5 1600 AF 3600 MHz RAM destekler mi?

Anakartın desteklediği maksimum 3466MHz. RAM'leri 3466 MHz'in üstünde çalıştıramaz yani.

o halde 3200 mhz ram alırsam bir sıkıntı çıkmaz sanırım. Teşekkürler

Evet çıkmaz. İsterseniz öneri yapabilirim. Bütçe belirtirseniz iyi olur bu bağlamda.

Evet çıkmaz. İsterseniz öneri yapabilirim. Bütçe belirtirseniz iyi olur bu bağlamda.
250-350 lira arası bir şey alabilirim. Dün Corsair Vengeance lpx 8gb 3200mhz modelini 330 liraya bulmuştum fakat almadım ileride yine bulabilirim diye.
Silicon Power XPower Turbine SP008GXLZU320BSA 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com
şu ram nasıl ? Yaklaşık 2 dakika sonra fiyatı tekrar düşecek . İnternette pek inceleme videosunu göremedim sanırım Türkiye'ye yeni gelmiş bir marka

250-350 lira arası bir şey alabilirim. Dün Corsair Vengeance LPX 8 GB 3200MHz modelini 330 liraya bulmuştum fakat almadım ileride yine bulabilirim diye.

Az daha bütçe artarsa bunu öneririm. Kesinlikle kaliteli bir ürün ve kendim kullanıyorum. Yarın öbür gün anakart değişiminde frekansı yüksek bellekler almak yerine buna OC yapabilirsiniz. Potansiyeli çok iyi.
Silicon Power XPower Turbine SP008GXLZU320BSA 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com
şu ram nasıl ? Yaklaşık 2 dakika sonra fiyatı tekrar düşecek . İnternette pek inceleme videosunu göremedim sanırım Türkiye'ye yeni gelmiş bir marka

F/P olarak iyi, OC falan ile uğraşmayacaksanız fena sayılmaz; kullanılabilir.

Az daha bütçe artarsa bunu öneririm. Kesinlikle kaliteli bir ürün ve kendim kullanıyorum. Yarın öbür gün anakart değişiminde frekansı yüksek bellekler almak yerine buna OC yapabilirsiniz. Potansiyeli çok iyi.

F/P olarak iyi, OC falan ile uğraşmayacaksanız fena sayılmaz; kullanılabilir.
peki. Değerlendireceğim teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı