MSI B450M Pro M.2 V2 - R5 5600X için hangi BIOS indirilmeli?

BIOS'un her zaman güncel olmalı. Sen bu zamana kadar hiç BIOS güncellemediysen işlemci aldım hangisini yükleyeyim diye soruyorsan eyvah eyvah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşta buldum, takacak ve calistiracak işlemciyi. Hangi sürümü yüklemem lazım sadece?

Yüklemediklerin arasında baştan itibaren tek tek tüm sürümleri sırası ile yüklemen lazım.

Sakın direkt en son sürümü yükleme. Şu anda mevcut hangi sürümü kullandığını öğren ve sonra bir üstünü daha sonra bir üstünü sırayla güncelle.
Yok artık lütfen bilmediğiniz konu hakkında yorum yapıp insanları yanlış yönlendirmeyin.

Tamam dostum sen biliyorsun sen kralsın sistem aldığınız zaman ya da BIOS neymiş ya güncellemiyormuş bu dediğiniz zaman açın direk en son sürümü yükleyin bakın neler olacak sonra.

Yüklemediklerin arasında baştan itibaren tek tek tüm sürümleri sırası ile yüklemen lazım.

Sakın direkt en son sürümü yükleme. Şu anda mevcut hangi sürümü kullandığını öğren ve sonra bir üstünü daha sonra bir üstünü sırayla güncelle.

Tamam dostum sen biliyorsun sen kralsın sistem aldığınız zaman ya da BIOS neymiş ya güncellemiyormuş bu dediğiniz zaman açın direk en son sürümü yükleyin bakın neler olacak sonra.
Her zaman en son sürümü yükledim hiçbir sorunlada karşılaşmadım :)Bios güncellemeleri birbirini tamamanlayan patch şeklinde değil hocam hepsi ayrı kendine özel sürümler.

Her zaman en son sürümü yükledim hiçbir sorunlada karşılaşmadım:)BIOS güncellemeleri birbirini tamamanlayan patch şeklinde değil hocam hepsi ayrı kendine özel sürümler.

Her güncellemenin yanında açıklama yazar bu açıklamalar arasında bazen bu güncel BIOS'u yükleyebilmek için bu BIOS sürümünün yüklü olması gerekli ya da X sürümden daha düşük bir sürüme sahipseniz önce bu sürümü yükleyin diye söyler çok güncel olmayan bir anakart alıp hiç güncelleme yapılmadıysa tek tek sırayla güncellemeli risk olmasın diye söylüyorum bilmiyor çünkü arkadaş.

Her güncellemenin yanında açıklama yazar bu açıklamalar arasında bazen bu güncel BIOS'u yükleyebilmek için bu BIOS sürümünün yüklü olması gerekli ya da X sürümden daha düşük bir sürüme sahipseniz önce bu sürümü yükleyin diye söyler çok güncel olmayan bir anakart alıp hiç güncelleme yapılmadıysa tek tek sırayla güncellemeli risk olmasın diye söylüyorum bilmiyor çünkü arkadaş.
Hocam hiçbir riski yok sizin bahsettiğiniz anakartlar piyasada kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı