MSI B550 anakart BIOS sürümü

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Şu an kullandığım BIOS'tan sonra önemli bir güncelleme gelmiş mi diye kontrol etmek istiyorum. Fakat BIOS sürümü kısmında e7C56ams. 150 yazıyor. Şimdi sitedeki BIOS'lara baktım fakat BIOS'lar böyle adlandırılmıyor. Ben anakartımın AGESA sürümünü nasıl öğreneceğim?

Klavyeden Windows+R ye bas. Çalıştır açılacak. Oraya " msinfo32 " yazıp enter'a bas. Çıkan ekranda "Özet" bölümüne gel. Orada görürsün. Ayrıca modeli nedir?

Klavyeden Windows+R ye bas. Çalıştır açılacak. Oraya " msinfo32 " yazıp enter'a bas. Çıkan ekranda "Özet" bölümüne gel. Orada görürsün. Ayrıca modeli nedir?
MSI B550 Gaming Plus model. msinfo 32 de 1.50 yazıyor sürüm olarak yanında da tarih var. 14.01.2021.
Fakat işin garibi bu tarihte çıkmış bir sürüm yok.

MSI B550 Gaming Plus model. Msinfo 32 de 1.50 yazıyor sürüm olarak yanında da tarih var. 14. 01.2021.

Hocam BIOS sürümünün anakartınıza uygun bir sürüm olduğundan emin misiniz? BIOS sürümü nasıl yüklendi?

MSI B550 Gaming Plus model. msinfo 32 de 1.50 yazıyor sürüm olarak yanında da tarih var. 14.01.2021.
Güzel tercih.
Beta BIOS olabilir, bu yüzden gözükmüyor diye tahmin ediyorum. Tahminimce sende 7C56v15 sürüm ve 2021-01-26 çıkış tarihli BIOS sürümü yüklü. 7C56v19 sürüm ve 2022-03-23 çıkış tarihli BIOS ile güncelleyin. Bir de BIOS üzerinden BIOS sürüm tarihine bak.
Güncellemek için bir rehber istersen:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel tercih.
Beta BIOS olabilir, bu yüzden gözükmüyor diye tahmin ediyorum. Tahminimce sende 7C56v15 sürüm ve 2021-01-26 çıkış tarihli BIOS sürümü yüklü. 7C56v19 sürüm ve 2022-03-23 çıkış tarihli BIOS ile güncelleyin. Bir de BIOS üzerinden BIOS sürüm tarihine bak.
Güncellemek için bir rehber istersen:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam BIOS flashback ile güncellesem olur mu?
Ben öyle yaptımda şuan kırmızı ışık yanıyor.
Neyse tamam güncellendi BIOS.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı