Elektronik MSI B550 Gaming Plus 3250 TL

Bahsettiğin fiyatlarda çok daha iyi anakartlar var dostum. 5000 TL bütçe varsa bu alınabilir.

Ama benim fikrimi sorarsan bu zamanlarda artık AM4 soket anakartlara bu paralar verilmez.
aslında 5bin bütçem yok indirimi de kaçırdık 3-4 arasında yakalamak istiyorum bi şekilde..
Ayrıca bu anakartın B550-plus wifi dan iyi olduğu görüşünü sağlayan nedir acaba?
epeyden karşılaştırdım da.. Bilinmeyen özellikleri dışında artısı olan bi durum yok gibi geldi bana
(konuya hakim değilim pek sadece epeyde yazan karşılaştırmaya göre yapıyorum bu yorumu)

aslında 5bin bütçem yok indirimi de kaçırdık 3-4 arasında yakalamak istiyorum bi şekilde..
Ayrıca bu anakartın B550-plus wifi dan iyi olduğu görüşünü sağlayan nedir acaba?
epeyden karşılaştırdım da.. Bilinmeyen özellikleri dışında artısı olan bi durum yok gibi geldi bana
(konuya hakim değilim pek sadece epeyde yazan karşılaştırmaya göre yapıyorum bu yorumu)
X570S çipset, Faz yapısı, Soğutma, M.2 yuvalarının ikiside Gen4 desteği vs farklar çok dostum.

X570S çipset, Faz yapısı, Soğutma, M.2 yuvalarının ikiside Gen4 desteği vs farklar çok dostum.
b550 plus da da 1i gen4 destekli zaten 2. ssd ye ihtiyacım olmaz diye düşünüyorum lakin yanısıra birde wifi de var
faz yapısı ve soğutma farklarını pek anladığımı söyleyemicem açıkçası o yüzden haklı olabilirsiniz ama zaten bu haliyle şuan bana pahalı geliyor b550 plus wifi ii ... İndirim yakalamadan almam mümkün gözükmüyor

Geri
Yukarı