Elektronik MSI MPG B550 Gaming Plus 3.357, 05 TL

707559

Picopat
Bu fiyaya çok çok iyi. Nays ve N11 kuponu ile fiyat daha da düşürülebilir.

Fiyat gerçekten uygundu. Son anda bir tane almıştım. Şu an stokta yok görünüyor. İlk Hepsiburada'da indirime girmişti, hemen tükendi. N11'den verdim siparişi ama kupon geçerli değil. Nays da kullanmadım taksit yapmak için.

Bu anakart ile 5900x kullanılır mı performansli bir şekilde. Öyle üst seviye tomahawk veya roq strix b550-f almaya gerek var mı?

5900X işlemcim var. Bir arkadaş bedava verdi. Bunun için roq STRIX 550F bakıyordum ama bunu görünce aldım 3357 liraya fakat emin olamadim. İptal etsem mi diye.

Bu anakart ile 5900x kullanılır mı performansli bir şekilde. Öyle üst seviye tomahawk veya roq strix b550-f almaya gerek var mı?

5900X işlemcim var. Bir arkadaş bedava verdi. Bunun için roq STRIX 550F bakıyordum ama bunu görünce aldım 3357 liraya fakat emin olamadim. İptal etsem mi diye.
yeter, ltt nin listesine göre tier a da olan bir kart mpg gaming plus. Strixten çok farkı olmaz.

Bu anakart ile 5900X kullanılır mı performansli bir şekilde. Öyle üst seviye Tomahawk veya roq STRIX B550-F almaya gerek var mı?

Hocam şu anki parasına değmez(5000TL). 5900X için bu tarz bir anakart yeter eğer overclock yapmiyacak iseniz.

Hocam şu anki parasına değmez(5000TL). 5900X için bu tarz bir anakart yeter eğer overclock yapmiyacak iseniz.

Hocam 3357 liradan alabildim N11'den. O yüzden sordum iyi mı yaptım diye. Bu Gaming Plus mı iyi, sizin attığınız model mı?

Geri
Yukarı