MSI B550 Pro VDH vs ASUS TUF Gaming B550M-E

Hocam, VRM olarak aynı. ATX olanda bazı slotlar fazla. Kasanıza zaten ATX uygun. Bu durumda sıkıntı olmaz.

Evet hocam. TUF bundan da iyi.

TUF, Gaming Plus'dan iyi değil. Üzerine hem mATX hem de M.2 soğutucusu yok.

Screenshot_1.jpg

Son düzenleme:
Zaten normalinde karar kılındı. mATX olanda değil. Attığınız resim neye göre? Buna göre de biraz iyi gibi. TUF olanda dediğiniz gibi alttaki olanda M.2 soğutucu var. Zaten soğutucu ile satılan M.2'ler de var.

@Overhead61 birisinde yoktu diye hatırlıyorum belki B450 ile karıştırdım neyse. Yalnız bütçeyi buraya çıkıyorsan Mortar ikisinden de daha iyi bir anakart.

@Yener K. blender sıcaklık testi.

Screenshot_2.jpg

@kino aynen hocam. B550 için Mortar'a da özenmişler.

Benim tüm sistemim TUF olduğu için açıkçası biraz TUF alma taraftarıyım. Kino arkadaşımız bugün bana çok destek oldu ve bu ürünleri bana fazlasıyla açıkladı. Yener hocam da sağ olsun çok yardımcı oldu. Mortar mı yoksa B550 ATX modeli mi kafam çok karıştı benim... Bir sürü anakart dönüyor kafamda şu an.

Aslında hepsi güzel anakart. TUF ise yine TUF'tan da devam edebilirsiniz. Önerilen kartların VRM yapısı güzel.

ASUS TUF B550 Plus ATX kartında karar kıldık o zaman, MSI'ın yapısını tekrar öğrenmek istemiyorum ve tüm sistemim TUF olacağından dolayı RGB'ler de daha iyi çalışır diye düşünüyorum.

Picopat olmuşuz 🤩

Yeni konular

Geri
Yukarı