MSI B560M Pro anakarta hangi kablolar bağlanmalı?

Egid Dikmen

Hectopat
Yer
Mersin
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Macbook Pro 16" M1 Pro Silver
Meslek
Ağa/Paşa
PSU'yu kasaya taktım şimdi anakartı kasaya takıp PSU kablolarını anakarta takacağım ancak hangilerinin takılacağını bilmiyorum. İnternetten de anakartın haritasını bulamadım o yüzden resmini buldum. Resmin üzerine işaretlerseniz sevinirim.
Not: Power, reset vb. dahil.

1024.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mantığı aynı. Ön panel için de yardımcı olur.

Bakabilirsiniz hocam.
Screenshot_20220630-155137.png

Normalde kalmaz. Diğerlerini gevşetip deneyin. Oturması gerekir.

Onun anakart için olduğuna emin misin? Genellikle yuvarlak şapkalı vida kullanılıyor anakart montajı için. 4000D kasayı kullanıyorsan yanlış vida, belirteyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun anakart için olduğuna emin misin? Genellikle yuvarlak şapkalı vida kullanılıyor anakart montajı için. 4000D kasayı kullanıyorsan yanlış vida, belirteyim.
4000D kasa bana ait. Bu benim değil, Dark Maxima V20'ye takıyorum ama vida havada kalıyor bir kere taktım geri çıkartamıyorum döndürdükçe çıt çıt sesleri geliyor çıkmıyor yerinden. Kasanın içinden çıkan poşetin resmi yukarıda attığım gibi. İçinde en büyük olan bu. 2 tane de yükseltme taktım ancak halen böyle.
IMG_4221.jpg

Altındaki vida da dönüyor olarak gözüküyor. Takılan vida büyük olduğu için olabilir. Bunu açmanın yolu ise anakartı söküp alttan pense ile falan tutmak.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı