MSI B650S Pro anakartlı sistem için 5-6 bin TL bandında kasa önerisi

Bütçe
5000-6000

RucentFught

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda bir sistem topluyorum kasa ve PSU almak istiyorum fiyat konusunda çok fazla çıkmadan (kendi tercihim maksimum 5-6k, daha uygun olursa güzel olur.) Önerilerinizi almak isterim.

Sistemim şu şekilde;
MSI B650S Pro Wi-Fi 7200MHz,
Ryzen 5 7500F,
Corsair Vengeance 32 GB 6000MHz,
Samsung EVO M.2,
Elimdekiler bu şekilde ekran kartı henüz almadım fakat 4070 Ti Super alma planım var ilerleyen aylar içerisinde buna göre belirtirseniz güzel olur.

Markaları veyahut herhangi bir çeşit kasa belirlemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

İstersen de bunu al, ön tarafa 3 tane fan al:

Ne demek sığmıyor? İki tane ekran kartını arka arkaya mı bantlayacaksın? P360A 40 cm ekran kartı desteğiyle geliyor. Ekran kartın 40 cm'den uzun olamaz. G500A da 43.5 cm destekliyor.
Senin için demedim hocam.

Nasıl yani? Benim 3 fanlı 3060 Ti'ım var onu taktıktan sonra bile 4 5cm yer kalıyor.
İnternette kasa satıcılarına baktığım zaman uygun değildir denmiş o sebepten söyledim.

Lian Li lancool 3 öneririm.
Lian Li duydum bir kaç yerde ama malzeme kalitesi vesaire iyi midir ? Bayadır piyasayı takip etmiyorum , bir sürü farklı marka türemiş.

Ne demek sığmıyor? İki tane ekran kartını arka arkaya mı bantlayacaksın? P360A 40 cm ekran kartı desteğiyle geliyor. Ekran kartın 40 cm'den uzun olamaz. G500A da 43.5 cm destekliyor.
Peki , 360mm sıvı soğutma taktığım zaman durum ne olur acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı