MSI B660 P Wi-Fi anakart desteklediği halde Bluetooth gözükmüyor

LeonKennedy

Kilopat
Daha fazla  
RAM
Xpg 16 gb 3200 mhz
İşlemci
İntel i3 12100f
Arkadaşlar anakartım Bluetooth'u desteklediği halde hiçbir şekilde gözükmüyor. Ne bildirim panelinde ne aygıt yöneticisinde bulabiliyorum. Kurmadığım driver kalmadı. Hizmetlere girip bluetoothuserservice_34Ecf'yi başlat dediğimde ha bire ' parametre hatalı' uyarısı alıyorum. Bluetooth sorununu gider diyorum bu cihazda Bluetooth yok uyarısı alıyorum bu sefer de. Resmen kafayı yiyeceğim. Bu anakartı sırf Bluetooth ve Wi-Fi için almıştım. Anakartım MSI B660 p Wi-Fi modeli. Yardım edecek var mı?

Sizdeki Bluetooth ve Wi-Fi ayrı bir PCI Express kart mı?

Sizdeki Bluetooth ve Wi-Fi ayrı bir PCI Express kart mı?
Evet kardeşim ayrı bir PCI Express kart. Anakartın kutusunda ayrı olarak geldi ve monte ettim ama gözükmüyor ve bu hataları alıyorum sürekli nasıl çözeceğim bilmiyorum. Wi-Fi de sıkıntı yok ama Bluetooth bağlanmayı bırak gözükmüyor bile anlamadım ya.

Anakartta 2 adet X1 yuva var. Diğerini de deneyebilirsiniz.

Anakartta 2 adet X1 yuva var. Diğerini de deneyebilirsiniz.
Kardeş baktım da o yuvadan bir tane var galiba emin misin iki tane olduğundan?

Kardeş baktım da o yuvadan bir tane var galiba emin misin iki tane olduğundan?
Tamam iki tane evet ama sorun şu ki o slotu ekran kartı kapatıyor ve çok yanyana bu nasıl bir dizayn arkadaş ben anlamadım ya.

Evet kardeşim. 2 adet var ama galiba birisini GPU kapatıyor. Bu durumda da bu seçenek eleniyor. Sürücüyü Güvenli Mod'da kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz.

Evet kardeşim. 2 adet var ama galiba birisini GPU kapatıyor. Bu durumda da bu seçenek eleniyor. Sürücüyü güvenli Mod'da kaldırıp tekrar yükleyip deneyebilirsiniz.

Sürücüyü kaldırıyor yeniden yüklüyorum denetim masasında gözüküyor zaten ama yine olmuyor anlamadım ben bu işten bir şey MSI Bluetooth var diye bizi de keklemiş olamayacağına göre cidden sinir oldum iyice ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth var, kekleme yok. Bir de Intel üzerinden indirip deneyin.
https://www.intel.com/content/www/u...lessac-3168/downloads.html[/Yok hocam hepsini
Yok hocam hepsini denedim bir türlü olmuyor. Bırakın hepsini aygıt yöneticisinde dahi gözükmüyor. Hizmetlere giriyorum bu sefer de parametre hatalı diye saçma sapan bir uyarı veriyor anlamadım gitti bu işten bir şey.
http://
Yok hocam hepsini denedim bir türlü olmuyor. Bırakın hepsini aygıt yöneticisinde dahi gözükmüyor. Hizmetlere giriyorum bu sefer de parametre hatalı diye saçma sapan bir uyarı veriyor anlamadım gitti bu işten bir şey.

Arkadaşlar da baksınlar. Olmazsa servise verirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı