MSI BIOS'tan çıkılamıyor

Eren8383

Femtopat
MSI BIOS'tan çıkamıyorum ve bundan hiç anlamıyorum.
Nasıl yapacagımı bilmiyorum

Dosya Ekleri

• 16222789498294602162125045328842.jpg
    16222789498294602162125045328842.jpg
    148,4 KB · Görüntüleme: 30
MSI BIOS'tan çıkamıyorum ve bundan hiç anlamıyorum.
Nasıl yapacagımı bilmiyorum
Hocam tam olarak detay verir misin çıkamıyorum dediğin nasıl bir durum. Girdiniz de mi çıkamıyorsunuz? Yoksa kendiliğinden mi açılıyor durum nedir? Eğer biosa girdiniz ve çıkmayı bilmiyorsanız dilerseniz f10 ve ardından enter tuşuna basıp ya da en sağa gidip save and restart diyerek çıkabilirsiniz.

Abi f10 a falan bastım cikiyo
Hocam tam olarak detay verir misin çıkamıyorum dediğin nasıl bir durum. Girdiniz de mi çıkamıyorsunuz? Yoksa kendiliğinden mi açılıyor durum nedir? Eğer biosa girdiniz ve çıkmayı bilmiyorsanız dilerseniz f10 ve ardından enter tuşuna basıp ya da en sağa gidip save and restart diyerek çıkabilirsiniz.
sonra tekrar giriyor anlamamadım yani
ESC: Exit diyor. ESC tuşuna basın
Onları zaten biliyorum esc ye ve f10 bastigim halde cikmiyor

Donanım olarak öncelikle HDD/SDD kablolarını kontrol ediniz. Daha sonra boot menüden açılışta kullanacak olduğunuz HDD/SDD yi seçmeyi deneyin. Büyük ihtimalle PC açılırken birden çok boot edecek cihaz bağlı olduğu için ya da hangi donanım ile boot edeceğini bilmediği için direk bios'a atıyor sizi. Boot menüden Harddisk veya SSD ne kullanıyorsanız onu seçin ya da bir liste halindeyse listenşn en üstüne çıkarın.

Geri
Yukarı