2009'lu birisi Futbol'a başlayabilir mi?

Mustafaer0

Centipat
Daha fazla  
2009'luyum ve henüz 14-15 yaşlarındayım. Çok bir hedefim yok sadece biraz form yapmak yani 1.78 78kgyim biraz obez olmak istemiyorum :). Futbol a başlamak istiyorum yıllardır takip ederim ve tüm kurallarını vs. biliyorum. Çok geç olduğunu söylüyorlar. Amacım milyon euro değerim olsun gibi değil. Sadece futbol kariyerim boyunca amatör ligde durmak istemiyorum. Sizce benim için geç ve saçma mı olur? Eğlenmek istiyorum.

Saçma olmaz isterseniz başarırsınız ama sıkı çalışmanız lazım kural bilmeniz iyi birkaç teknik geliştirin yeteneğinizde varsa oldu bu iş yetenek yoksa 2 kat daha fazla çalışın umarım isteğinize kavuşursunuz. :)

Saçma olmaz isterseniz başarırsınız ama sıkı çalışmanız lazım kural bilmeniz iyi birkaç teknik geliştirin yeteneğinizde varsa oldu bu iş yetenek yoksa 2 kat daha fazla çalışın umarım isteğinize kavuşursunuz. :)

Kuralları çok iyi biliyorum bu hafta sonu toplam 10 saat dışarıda buna çalıştım 1km kadar iç dış top sürme antrenmanı tüm esnemem ve yukarı zıplayabilmem için antrenmanlar yaptım şu an da antrenman yapabileceğim çevremdeki kulüplere bakıyorum.

Kuralları çok iyi biliyorum bu hafta sonu toplam 10 saat dışarıda buna çalıştım 1km kadar iç dış top sürme antrenmanı tüm esnemem ve yukarı zıplayabilmem için antrenmanlar yaptım şu an da antrenman yapabileceğim çevremdeki kulüplere bakıyorum.
tamamdır bu iş de böyle gidersen çok başarılı olursun

İmkansız diye bir şey yok. 18 yaşına kadar şansın var, bu birkaç yıl içinde kendini gösterirsen geleceğin parlak olabilir. Eğer denersen, belki başarısız olabilirsin ama başarılı olma şansın da var. Denemezsen içinde ukte olarak kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı