MSI bravo 15 2021 satışta!

@Radeon RX 5500M Hocam bu FSR için 21.6.1 sürücüsüne geçmemiz gerekmiyor mu? Bizim sitedeki driverler 4. ayın yani eski sürüm biliyorsun, nasıl faydalanacağız?

Hocam denemekte fayda var, şu an bilgisayar ile İnternet erişimim yok. Yoksa Driver'ı kurup sonucu bildirecektim. Müsaitseniz siz dener misiniz driverı?

Hocam denemekte fayda var, şu an bilgisayar ile İnternet erişimim yok. Yoksa Driver'ı kurup sonucu bildirecektim. Müsaitseniz siz dener misiniz driverı?
Hocam flicker sorunu yok fakat uyku modundan çıktığında ekran göz kırpması problemi duruyor maalesef, o sadece msı driveri ile çözülüyor zaten. Aynı şekilde yine oyunlara girerken siyah ekranda kalması devam ediyor kapatma tuşuna basıp uyku moduna alıp çıkmak gerekiyor vs. Yani daha önceki driverlerde olan genel problemler hala devam ediyor. Üzdü. AMD laptop üreticinizin driverlerini kullanın lütfen diye dönüş attı.

@Radeon RX 5500M Ustte cok az bir sey var. Karanlik ortamda cikiyor. Fakat o kadar da buyuk bir sey degil. Sanirim iade etmeyecem kullanacam. Sanirim tum laptoplarin genel sorunu bu. IPS model olup isik sizmazi olmayan gormedim daha. Iade edip yenisini alsam cok daha fazlasiyla karsilasirim diye dusunuyorum.
Gecmis olsun. Laptop ureticisinin dagittigi surucuyle kullanirken yasamiyorsunuz bunu degil mi?

Hayır, MSI sürücülerinde bir sorun olmuyor hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…