MSI BRAVO 15 A4DCR-255XTR alınır mı?

bendede o parmak izi sıkıntısı var baya bırakıyor kenarlarda acaba var mıdır çözümü?
Çözümü harici kablosuz klavye + mouse seti gibi duruyor. Ben logitech aldım bir tane deneyeceğim.

Bir de şunu sorayım sistem boştayken fan durumu nedir sizde ? Bende fan 1 (cpu) 2250-2300 rpm arasında sürekli çalışıyor, fan 2 (gpu) hiç çalışmıyor. Slient moda alınca tamamen sıfırlıyor ama extreme performansta ve sistem boşta iken sizde durum nasıl ?

Bir de arada eski harddisk sesi gibi bir cız sesi geliyor pcden ve 1 snliğe takılıyor nadir olarak ? Bu neden olabilir bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Çözümü harici kablosuz klavye + mouse seti gibi duruyor. Ben logitech aldım bir tane deneyeceğim.

Bir de şunu sorayım sistem boştayken fan durumu nedir sizde ? Bende fan 1 (cpu) 2250-2300 rpm arasında sürekli çalışıyor, fan 2 (gpu) hiç çalışmıyor. Slient moda alınca tamamen sıfırlıyor ama extreme performansta ve sistem boşta iken sizde durum nasıl ?

Bir de arada eski harddisk sesi gibi bir cız sesi geliyor pcden ve 1 snliğe takılıyor nadir olarak ? Bu neden olabilir bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Ben daha laptopu çok kullanamadım ama kullandığım kadarıyla söyliyeyim normalde iken fan sesleri gelmiyor az çok zorlucak şeyler yapınca orta oluyo yüksek gerektirendede baya geliyor ses, ben laptoplardan pek anlamıyorum da nerden bakabilirim o değerlere?

Merhaba, ben aynı model MSI bravo 15.
Almayı düşünüyorum. Monster aldım iade ettim internet bağlantı probleminden, Acer ve Lenovo gibi markaların modellerine baktım ama bazı sorunları varmış cihazların. Son kullanım yorumlarınız nelerdir? Önerir misiniz? Başka bir model öneriside olabilir.

Bence 60Hz olması dışında gayet güzel ama başkalarına sormanı öneriririm çünkü ben oyun oynamadım hiç sadece Online ders. Ama 8700 TL ye bence daha güzelleri bulunur 7500e çok güzelde 8700 e çok daha güzelleri vardır

Merhaba, ben aynı model MSI bravo 15.
Almayı düşünüyorum. Monster aldım iade ettim internet bağlantı probleminden, Acer ve Lenovo gibi markaların modellerine baktım ama bazı sorunları varmış cihazların. Son kullanım yorumlarınız nelerdir? Önerir misiniz? Başka bir model öneriside olabilir.

Ayrı konu açıp bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Konu açmıştım linkini bırakıyorum. 9000 TL'ye kadar laptop önerisi

9000'tlye kadar bütçe ayırma durumum var.
Ayrı konu açıp bütçenizi belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

Konu açmıştım linkini bırakıyorum. 9000 TL'ye kadar laptop önerisi

9000'tlye kadar bütçe ayırma durumum var.
Bence 60Hz olması dışında gayet güzel ama başkalarına sormanı öneriririm çünkü ben oyun oynamadım hiç sadece Online ders. Ama 8700 TL ye bence daha güzelleri bulunur 7500e çok güzelde 8700 e çok daha güzelleri vardır
Önerilerin için teşekkür ederim:)

Son düzenleme:
Şu konulara bilende bilmeyende yorum yapıyor denetleyen yok mu bunları, MSI bravo 15i ver Acer al diyenin ben olsam hesabını kalıcı bloklarım. RX 5300M dandik hemen geri ver diyenin hesabını da aynı şekilde. Bu forumda 10 kişi yorum yapıyorsa 8i yanıltıcı. 5300M serisi ekran kartı birçok testte GTX1650ye %18-22 oranında üstünlük sağlamıştır. MSI bravo serisinde çift fan vardır ve soğutması en iyi olan laptoplardan biridir. Ryzen 5 her halükarda i5 10750'den daha performanslı bir işlemcidir. Ayrıca arkadaşların bahsettiği gibi (daha önce de birçok kişiden duydum) Acer klavyesi bir süre sonra renk atmaktadır. Acer'ya da Monster alıp 1-2 sene kullanmak mı MSI alıp 5 sene kullanmak mı? Kısaca özetlemem gerekirse
MSI = Apple
ASUS = Samsung
Acer = Huawei

Şu konulara bilende bilmeyende yorum yapıyor denetleyen yok mu bunları, MSI bravo 15i ver Acer al diyenin ben olsam hesabını kalıcı bloklarım. RX 5300M dandik hemen geri ver diyenin hesabını da aynı şekilde. Bu forumda 10 kişi yorum yapıyorsa 8I yanıltıcı. 5300M serisi ekran kartı birçok testte GTX1650YE %18-22 oranında üstünlük sağlamıştır. MSI bravo serisinde çift fan vardır ve soğutması en iyi olan laptoplardan biridir. Ryzen 5 her halükarda i5 10750'den daha performanslı bir işlemcidir. Ayrıca arkadaşların bahsettiği gibi (daha önce de birçok kişiden duydum) Acer klavyesi bir süre sonra renk atmaktadır. Acer'ya da Monster alıp 1-2 sene kullanmak mı MSI alıp 5 sene kullanmak mı? Kısaca özetlemem gerekirse.
MSI = Apple.
ASUS = Samsung.
Acer = Huawei.

İki kere laptop iadesi alıp farklı markalar tercih ettiğim dizüstü alma serüvenin yine Monster ile sonuçlandı. Yorumlar için teşekkür ederim hocam. Umarım sıkıntısız kullanabilirim.

Şu konulara bilende bilmeyende yorum yapıyor denetleyen yok mu bunları, MSI bravo 15i ver Acer al diyenin ben olsam hesabını kalıcı bloklarım. RX 5300M dandik hemen geri ver diyenin hesabını da aynı şekilde. Bu forumda 10 kişi yorum yapıyorsa 8i yanıltıcı. 5300M serisi ekran kartı birçok testte GTX1650ye %18-22 oranında üstünlük sağlamıştır. MSI bravo serisinde çift fan vardır ve soğutması en iyi olan laptoplardan biridir. Ryzen 5 her halükarda i5 10750'den daha performanslı bir işlemcidir. Ayrıca arkadaşların bahsettiği gibi (daha önce de birçok kişiden duydum) Acer klavyesi bir süre sonra renk atmaktadır. Acer'ya da Monster alıp 1-2 sene kullanmak mı MSI alıp 5 sene kullanmak mı? Kısaca özetlemem gerekirse
MSI = Apple
ASUS = Samsung
Acer = Huawei
Kesinlikle katılıyorum soğutmasından çok memnunum. Şuan fiyatı 9258 tl çok acı ama gerçek. Peki üstad bu ekran kartı ile ilgili çok benchmark bulamıyorum Forza Horizon 4'ü 60 fpz akıcı oynatır mı güzel bir şekilde ?

Oyun oynarken fan sesi geliyor bayağı sizde de öyle mi? Normal mi bu yani :)

Merhaba, uzun zaman olmuş mesajı yazalı umarım görüp cevap verirsiniz. Bir süredir laptop arayışındayım 7199 TL gibi bir rakama bu laptopu buldum, siz uzun zamandır kullanıyorsunuz genel olarak tavsiye eder misiniz? Ben özellikle hafifliği var şarjının uzun gitmesi avantajıyla düşünüyorum. İnternette dolaşma ufak tefek işlerde gerçekten 6-7 saat şarjı görüyor mu? Bir de onun dışında arada oyun da oynarım gibi fan sesi fazla demişsiniz genel olarak laptoplarla oyun oynanırken ki gibi mi yoksa bundaki daha mı fazladır?

Geri
Yukarı