MSI BRAVO 15 A4DCR-255XTR alınır mı?

Arkadaşlar cidden 7800 liraya falan 5300M olan bir laptop aldıysanız hemen iade etmeye çalışın. Kusura bakmayın ama acayip kazık yemiş olursunuz. MSI diye pahalı satmışlar size. Ekran kartı bile 3GB düşünün artık.

Fan sesi normadir laptoplarda ben laptopu iş için aldım uzun ömürlü ve güçlü olsundiye böyle bir seçimde bulunmuştum ama laptoplarda normaldir diye biliyorum yine de başkasına sorabilirsiniz
Ben de aynı amaçla aldım ama adı üstünde gaming olunca bi deneyelim dedik :) Güncel FIFA serilerini ben PS5 alana kadar full ayar oynatsın yeter :)
Arkadaşlar cidden 7800 liraya falan 5300M olan bir laptop aldıysanız hemen iade etmeye çalışın. Kusura bakmayın ama acayip kazık yemiş olursunuz. MSI diye pahalı satmışlar size. Ekran kartı bile 3GB düşünün artık.
RX 5300M (3 gb), GTX1650 (4 gb)'dan ve GTX 1650 Tİ MAX-Q'dan daha iyi performans gösteriyor skorlara bakarsak. Ben de körce savunacak değilim para verdim diye ayrıca tamam senin dediğini yapayım ben sorun yok. Ama 7507 tl'ye bana en az bu kadar güçlü bir laptop linki at, iade sürecini başlatıcam.

Ben de GL65 Leopard i7 10750h ve 1660 ti almak isterdim tabi ama 10k'dan aşağı düşmedi ne yazık ki. Varsa tavsiyen özellikle RYZEN 5 4600H 512 M2 SSD'li ve daha güçlü ekran kartlı bir alternatif cidden bekliyorum. Hata yapmış olabilirim, hatadan döneriz sayende.

Son düzenleme:

Ben de aynı amaçla aldım ama adı üstünde gaming olunca bi deneyelim dedik :) Güncel FIFA serilerini ben PS5 alana kadar full ayar oynatsın yeter :)

RX 5300M (3 gb), GTX1650 (4 gb)'dan ve GTX 1650 Tİ MAX-Q'dan daha iyi performans gösteriyor skorlara bakarsak. Ben de körce savunacak değilim para verdim diye ayrıca tamam senin dediğini yapayım ben sorun yok. Ama 7507 tl'ye bana en az bu kadar güçlü bir laptop linki at, iade sürecini başlatıcam.

Ben de GL65 Leopard i7 10750h ve 1660 ti almak isterdim tabi ama 10k'dan aşağı düşmedi ne yazık ki. Varsa tavsiyen özellikle RYZEN 5 4600H 512 M2 SSD'li ve daha güçlü ekran kartlı bir alternatif cidden bekliyorum. Hata yapmış olabilirim, hatadan döneriz sayende.
bende düşünmüyorum 7500 TL ye böyle donanımlı bir laptop bulunabileceğini sonuçta laptop pc değil :D

Hala 7507 tl'den ucuz değil bu fiyat 😉 Aradaki 490 tl ile ben MSI'a kingston 8 gb 3200 mhz ram alırım ve 16 gb ddr4 ve 512 ssd'nin keyfini sürerim açıkcası. Bana bunlar daha çok lazım ki ssd şimdiden doldu sayılır.

Ama hakikaten ciddi bakınca MSI'ı alırken de düşündüğüm bir modeldi Acer Nitro 5. Vatan Bilgisayar'da inceledim malzeme kalitesi fena değildi ama MSI gibi rijit değildi. Ben ekran kartından bir tık fedakarlık ederek, total bir paketi satın aldım. Nedir bu total paket dersen; Güzel ses sistemi (acer berbat) , güzel soğutma (ki acer da fena değilmiş), daha dayanıklı klavye (acerda soyulma yaşayanlar olmuş), 512 gb m2 ssd (acer 256 gb), genel olarak kasa ve içerideki malzeme kalitesi, +3 ay garanti, uzun ömürlülük ve ikinci elde değerini koruma. (tartışmıyorum bile)

Şunu da açıkça dile getireyim bilgisayardan şuana kadar tek şikayetim aşırı derecede parmak izi belli etmesi. Asus'um ne güzel gümüş gri idi gram kir, iz göstermezdi. Deli etti beni bu laptop o konuda, kablosuz klavye mouse sipariş ettim.

Ekran karti ve islemci isi borulariyla cevrili isinma konusunda bir sikayetin olmayacaktir, bazi Acer Nitro modellerinde isinma sorunu oluyor isi borularinin az olmasi yuzunden bu da islemci ve GPU'nun otomatik olarak hizini dusuruyor.

Ekran karti ve islemci isi borulariyla cevrili isinma konusunda bir sikayetin olmayacaktir, bazi Acer Nitro modellerinde isinma sorunu oluyor isi borularinin az olmasi yuzunden bu da islemci ve GPU'nun otomatik olarak hizini dusuruyor.

valla dostum şu parmak izine bir çare bulsam çok iyi olacak. var mı bir yolu bunun sprey vb bir şey ? hani eskiden arabalarda buğu önleyici spreyler vardı cama sıkardık :) o tarz birşey yok mu ? ahh asus ahh değerini bilemedik.

Vallahi dostum şu parmak izine bir çare bulsam çok iyi olacak. Var mı bir yolu bunun sprey vb bir şey? Hani eskiden arabalarda buğu önleyici spreyler vardı cama sıkardık :) o tarz bir şey yok mu? Ahh ASUS ahh değerini bilemedik.

Ben Acer Nitro 5 kullanirken hep parmak izi kalıyordu, islak mendille siliyorum 1 gun sonra tekrar her yeri parmak iziydi.

valla dostum şu parmak izine bir çare bulsam çok iyi olacak. var mı bir yolu bunun sprey vb bir şey ? hani eskiden arabalarda buğu önleyici spreyler vardı cama sıkardık :) o tarz birşey yok mu ? ahh asus ahh değerini bilemedik.
bendede o parmak izi sıkıntısı var baya bırakıyor kenarlarda acaba var mıdır çözümü?

Yeni konular

Geri
Yukarı