MSI bravo 15 A4DCR-255XTR alınır mı?

MSI Bravo 15 A4DCR-255XTR Notebook. Arkadaşlar bütçem 7000.bu laptop alınır mı? Bu fiyata daha iyi laptop bulur muyum? Ayrıca FreeDOS öneriyor musunuz? Windows'u etkinleştirmeden kullanmak FPS düşüşüne falan sebep olur mu?

Oyun ile bir alakası olacağını sanmıyorum FreeDOS en mantıklısı zira o Windows için 300-400 TL daha fazla veriyoruz orijinal lisansı ise güvenli bir şekilde 30-35 TL'ye bulunuyor. İşlemci güzel ekran kartı ise daha iyi bulunabilir diye düşünüyorum. Ve ayrıca Cyberpunk oynayacaksanız ekran kartı güzel FPS vermez.

1650 Super bile 50 FPS alıyor.

Oyun ile bir alakası olacağını sanmıyorum FreeDOS en mantıklısı zira o Windows için 300-400 TL daha fazla veriyoruz orijinal lisansı ise güvenli bir şekilde 30-35 TL'ye bulunuyor. İşlemci güzel ekran kartı ise daha iyi bulunabilir diye düşünüyorum. Ve ayrıca Cyberpunk oynayacaksanız ekran kartı güzel FPS vermez.

1650 Super bile 50 FPS alıyor.

Hocam 7000 TL'ye altenatifi yok galiba. Fiyat bence iyi. Ekran kartı konusunda haklısınız. Çok iyi değil ancak bu fiyattaki en iyisi galiba.

7000 TL fiyat bandında rakipsiz diyebiliriz sanırım. Ekran kartı pek de iyi olmasa da işlemciyi gayet iyi. 512 GB SSD sizi götürür bir süre ancak yakın zamanda 8 GB RAM takviyesi yapın derim.

Windows'lu alacağınız fiyat farkına ram/ssd gibi bir şey almanız daha faydalı olur bence. İnternette uygun fiyata Key'ler satılıyor.

Geri
Yukarı