MSI bravo 15 A4DCR-255xtr nasıldır?

Bütçe
7500-8000

hakna7

Hectopat
Yer
BalonPunk 2077
Daha fazla  
İyi aksamlar herkese. Bu laptop Turkcell'de indirimde, 1 haftaya taksitle almayı planlıyorum. Sizce + -'leri neler tavsiye eder misiniz? RX 5300M diye garip bir grafik kartı var. Soğutma ve ekran kalitesi iyi duruyor. Şimdiden teşekkür ederim.

İyi aksamlar herkese. Bu laptop Turkcell'de indirimde, 1 haftaya taksitle almayı planlıyorum. Sizce + -'leri neler tavsiye eder misiniz? RX 5300M diye garip bir grafik kartı var. Soğutma ve ekran kalitesi iyi duruyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Garip kart? :D GTX 1650'den daha iyi bi kart.

3gb vram ile pek tavsiye edilebilecek bir ekran kartı değil. En az 4gb vramli gtx 1650'li modellere bakabilirsiniz bu fiyatlara.
Garip kart? :D GTX 1650'den daha iyi bi kart.
1650 ile performansını karşılaştırabileceğim bir site var mı acaba? Hiç benchmark videosu bulamadım.

3gb vram'in sorun olacağını sanmıyorum. Genel olarak Orta grafikte Gta V Roleplay, Battlefield V, Hayatta kalma oyunları oynarım :)

1650 ile performansını karşılaştırabileceğim bir site var mı acaba? Hiç benchmark videosu bulamadım.

3gb vram'in sorun olacağını sanmıyorum. Genel olarak Orta grafikte Gta V Roleplay, Battlefield V, Hayatta kalma oyunları oynarım :)
Merhaba, laptopu aldınız mı? Aldıysanız eğer memnun musunuz?

3GB VRAM'in sorun olacağını sanmıyorum. Genel olarak orta grafikte GTA V roleplay, Battlefield V, hayatta kalma oyunları oynarım :)

Eğer indirimlerdeyken zamanında yakalayabilseydim ilk alacağım laptop bu olurdu. Bahsettiğiniz oyunları rahatça açar.

RX 5300M GTX 1650'den %3 ile %7 aralığında daha iyi performans veriyor.

Eğer indirimlerdeyken zamanında yakalayabilseydim ilk alacağım laptop bu olurdu. Bahsettiğiniz oyunları rahatça açar.

RX 5300M GTX 1650'den %3 ile %7 aralığında daha iyi performans veriyor.
Peki bazı laptoplarda ufak telefon şarjlarıyla şarj oluyor bunda da o tarz şarj aleti kullanılabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı